دریافت نشان ایمنی «+Top Safety Pick» توسط BMW 2014 سری ۲ + ویدیو

نویسنده:

۱۲:۱۱:۴۷

 

چهارشنبه گذشته این موسسه برندگان جوایز  +Top Safety Pick و  Top Safety Pick خود را از میان خودروهای مدل ۲۰۱۴ معرفی کرد. و برای اولین بار از زمان آغاز تست تازه small frontal overlap test یا «آزمون همپوشانی پیشانی کوچک» در سال ۲۰۱۲، شرکت BMW موفق شد در این تست تصادف رتبه «خوب» را به دست آورد. و علاوه بر این، BMW سری ۲ اولین اتومبیل این شرکت است که توانست یکی از جوایز این موسسه ایمنی را کسب کند.
 
BMW 2014 سری ۲ موفق به کسب عنوان +Top Safety Pick شده است. رتبه ای که آن را مرهون نتایج کارایی قدرتمندش در آزمون های تصادف این موسسه و رتبه بالایش در پیشگیری تصادف از جلو است.
 
در واقع اتومبیل سری ۲، جایگزین سری یک BMW در سال ۲۰۱۴ (مدل سال) است که با بازطراحی کامل همراه شده است. البته مدلهای ساخته شده بعد از ژوئن ۲۰۱۴ توانسته اند علاوه بر این عناوین، رتبه بالایی در تست های محافظت از سر سرنشینان نیز کسب کنند.
 
لازم به ذکر است که برای کسب عنوان +Top Safety Pick، یک اتومبیل باید در تست همپوشانی کوچک از جلو، رتبه «خوب» یا «قابل قبول» را کسب کند. و تا به اینجا خودروسازان زیادی هنوز در تلاش برای کسب این رتبه بندی ها هستند. وقتی اهمیت این عنوان بهتر مشخص می شود که بدانیم در رتبه بندی ۲۰۱۴ این موسسه تنها ۵ خودرو لوکس میان اندازه موفق به کسب عنوان  +Top Safety Pickشده اند.

 

 

به نظر شما کدام یک از اتومبیل های ایرانی در چنین تستی قادر به کسب عنوان «خوب» و «قابل قبول» (یا حتی «متوسط»)‌هستند؟

برگرفته از
+Top Safety Pick
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه