متیو مک‌کاناهی: «سریال‌های تلویزیون کیفیت بالاتری نسبت به فیلم‌های سینمایی دارند»

نویسنده:

۰۱:۱۳:۱۵

  

او در هنگام دریافت این جایزه، به سوالی که تا به حال از بسیاری از ستاره‌های سینما پرسیده شده پاسخ داد. جواب او به سوال "چرا از بازی در سینما به بازی در تلویزیون روی آوردید؟" بسیار ساده بود.
او پاسخ داد: "کیفیت. من تنها از کیفیت خاص و بالایی که در سریال True Dectective دیدیم حرف نمی زنم، به نظر من کیفیت تلویزیون در زمان ما بسیار بالا رفته است. سریال‌های تلویزیونی کاراکتر محور، کیفیت کار را به طرز شاخصی بالا برده‌اند."
او در ادامه گفت: "در هیچ رسانه دیگری چنین سیر و تحولی برای شخصیت‌ها و بین بازیگران و نویسنده‌ها اتفاق نمی‌افتد. در هیچ رسانه دیگری شما نمی‌توانید اینچنین آهسته و زیبا شاهد بازشدن لایه‌های شخصیتی یک کاراکتر داستانی در صحنه باشید. علاوه بر آن، همه روزهای هفته را باید صبر کنید تا قسمت جدید را ببینید، خود من هم نمی توانم برای دیدن قسمت‌های جدید صبر کنم، این بسیار هیجان انگیز است. این چیزی است که تلویزیون به ما به عنوان هنرمندان و مخاطبین می‌دهد و من به این خاطر از تلویزیون ممنونم."
متیو مک‌کاناهی یکی از بسیار بازیگرانی است که در چندین سال اخیر به بازی در سریال‌های بلند و کوتاه تلویزیونی روی آورده‌اند. کوین کاستنر و بیل پکستون در سال 2012 در سریال رکورد شکن "Hatfields & McCoys" بازی کردند و اشتون کوچر نیز بازی در سریال "Two and a Half Men" را در کارنامه خود دارد.
این تابستان، هِیل بِری بازیگر شناخته شده هالیوودی نیز در نقش یک فضانورد در سریال "Extant" بازی می‌کند که از شبکه CBS  پخش خواهد شد.

پریا پورمند
 

برگرفته از
متیو مک‌کاناهی
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه