یک برند جدید و پرآوازه: نوکیا با مایکروسافت

نویسنده:

۰۷:۵۳:۱۲

مایکروسافت در مراحل نهایی کار بر روی صدرو مجوز قرار دارد با نوکیا است. در نهایت، گوشی‌های ویندوزفون هنوز نام لومیا را خواهند داشت اما با برند Nokia By Microsoft شناخته خواهند شد. علاوه بر این، همیشه باید در تبلت‌های Surface مایکروسافت به دنبال تغییر باشیم. مایکروسافت به دنبال جایگزین کردن نام Surface با برند لومیا است.
طبق گزارشات شایعه شده، مایکروسافت تصمیم دارد نام نوکیا را از روی گوشی‌هایی که برند لومیا دارند بردارد؛ آن هم 18 ماه بعد از بسته شدن معامله‌ای که منجر به واگذاری گوشی‌های نوکیا و خدمات آن به مایکروسافت شد. انتظار می‌رود مدل‌های نوکیا X بعد از 31 دسامبر 2015 با نام نوکیا نباشند. گوشی‌های نوکیا آشا نیز 10 سال بعد از این معامله نام نوکیا را از دست خواهند داد.
بعد از صرف پول هنگفت برای تبلیغ Surface Pro 3 در طی جام جهانی، جای تعجب دارد که مایکروسافت از نام لومیا برای تبلت‌هایش استفاده کند. آیا مایکروسافت می‌خواهد شروعی دوباره در مورد تبلت‌هایش داشته باشد؟ در نهایت، اگر مایکروسافت تصمیم بگیرد نام Surface Pro را برای سرمایه‌گذاری دستگاه‌های مربوط نگه دارد بسیار تعجب‌آور خواهد بود.
پاسخ همه این پرسش‌ها به مروز زمان داده می‌شود و ما باز هم تأکید می‌کنیم که امروز تنها کورسویی از آینده دیده می‌شود.

سعیده اکبری
 

برگرفته از
Nokia By Microsoft
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه