بی‌خیالش نمی‌شم!

نویسنده:

۱۱:۴۰:۵۲

 

BeamIt: یک برنامه پیام‌رسانی تصویری برای ارسال سریع صدها عکس به هر تعداد نفری که می‌‌خواهید. این برنامه کاربردی برای iOS است.

 

Inside: یک نرم‌افزار برای iOS و اندروید که به کاربران امکان می‌دهد موضوعاتی را که دوست دارند را از میان چندین هزار منبع انتخاب کنند. هر بخش مجموعه منابعی دارد که توسط تیم متصدی دست‌چین می‌شود. کاربران می‌توانند تجربه خواندن خود را با ایجاد اعلان‌های شخصی بهبود ببخشند و از اخبار فوری و داستان‌ها در مورد موضوع مورد علاقه با خبر شوند.

 

Makeup Genius: این برنامه لورئال (L’Oreal) برای iOS یک آینه مجازی است که به کاربران امکان می‌دهد آرایش‌های مختلف را حتی بدون لمس صورت امتحان کنند. ابتدا کاربران صورت خود را با دوربین جلوی گوشی اسکن و سپس محصولات آرایشی مختلف را انتخاب می‌کنند.

 

OutSider: یک برنامه کاربردی برای iOS با طراحی زیبا از Weather Channel که اطلاعات شرایط جوی مانند کیفیت هوا، رطوبت، باد و دما را به کاربران ارائه می‌دهد.

 

Wikipedia: برنامه دایره‌المعارف ویکی‌پدیا برای اندروید و iOS با طراحی که خوانندگان و ویراستاران را به خود جذب می‌کند. امکان مرور و ویرایش مقالات به چندین زبان موجود است. این برنامه تاریخچه‌ای از آنچه تاکنون بازدید کرده‌اید را نیز به شما نمایش می‌دهد. این برنامه حالت آفلاین دارد که می‌توان مقالات را ذخیره و بعداً مطالعه کرد. 

سعیده اکبری
 

برگرفته از
برنامه کاربردی
لینک کوتاه

دیدگاه