استینگ: «ثروتم را برای فرزندانم نخواهم گذاشت»

نویسنده:

۱۰:۱۳:۳۶

  
این موسیقیدان 62 ساله که تخمین زده می‌شود ثروتی حدود 180 میلیون پوند دارد، دارای سه فرزند دختر و سه فرزند پسر است و می‌گوید نمی‌خواهد "برای آن  ها ثروتی باقی بگذارد که مثل طناب داری دور گردنشان باشد."
او در مصاحبه ای با مجله Mail گفت: "آن‌ها باید خودشان کار کنند. همه فرزندان من این را می‌دانند و به ندرت از من چیزی درخواست می‌کنند که من قدردان آن هستم. البته مشخص است که اگر آن‌ها مشکلی داشته باشند من به آن‌ها کمک خواهم کرد، ولی هیچگاه چنین اتفاقی پیش نیامده است. آن‌ها اخلاق کاری دارند و می‌خواهند روی پای خود بایستند و موفق شوند."
او روی اینکه ثروت زیادی برای فرزندانش که از 37 تا 18 سال سن دارند باقی نخواهد گذاشت، تأکید کرد."من به آن‌ها گفته‌ام که پول زیادی باقی نخواهد ماند چون ما در حال خرج آن هستیم. ما تعهدات زیادی داریم و هر چه که بدست می آوریم خرج می‌کنیم، پس چیز زیادی باقی نخواهد ماند."
استینگ خود در خانواده‌ای زحمتکش بزرگ شده و کار خود را با خواندن در کافه ها با دستمزد 10 پوند در شب شروع کرده‌است. او راه سختی را که برای رسیدن شهرت طی کرده با خوانندگان جوان امروزی که یک شبه معروف می‌شوند مقایسه کرد و گفت: "من مطمئنم که اگر این شهرت و ثروت یک شبه در اخیار من قرار می‌گرفت، در دنیای هنر باقی نمی‌ماندم و قدردان نبودم."
استینگ جدیدترین فرد در لیست افراد مشهور و ثروتمند جهان است که می‌گوید می‌خواهد فرزندانش راه خود را پیدا کنند و وابسته به ثروت والدینشان نباشند.
چندی پیش بیل گیتس، ثروتمندترین مرد جهان هم اعلام کرده بود که فرزندانش مقدار کمی از ثروت 76 میلیارد دلاری او ارث خواهند برد. 

پریا پورمند

برگرفته از
استینگ
لینک کوتاه
برچسب ها