انتشار رسمی مشخصات فنی فراری اس‌پی ۲۷۵ آر دابلیو کامپتیزیون

نویسنده:

۱۰:۰۸:۳۲

شرکت فراری از اتومبیل اس‌پی ۲۷۵ آردابلیو کامپتیزیون اوایل ماه جاری میلادی در دیتونا رونمایی و این هفته مشخصات فنی این اتومبیل را رسماً منتشر کرد.

اتومبیل فوق‌سریع اس‌پی ۲۷۵ آردابلیو کامپتیزیون (SP275 RW Competizione) که به رنگ زرد روشن تولید شده، توسط یک خریدار و بخش برنامه خاص (Special Program) شرکت فراری ساخته و بر اساس اتومبیل F12 طراحی شده است.

 

ferrari-sp-275-rw-competizione-03

 

این اتومبیل از یک نسخه به‌روزرسانی شده از موتور ۶٫۳ لیتری V12 بهره می‌برد که در نسخه خاص F12 Tdf نیز به کار گرفته شده است. این موتور توانی معادل ۵۷۴ کیلووات و گشتاوری معادل ۷۰۵ نیوتن متر دارد.

هنوز اطلاعات مربوط به عملکرد این اتومبیل منتشر نشده، اما اتومبیل F12 Tdf در عرض ۲٫۹ ثانیه از سرعت ۰ به سرعت ۱۰۰ کیلومتر در ساعت و در عرض ۷٫۹ ثانیه به سرعت ۲۰۰ کیلومتر در ساعت می‌رسد. حداکثر سرعت اتومبیل F12 Tdf ۳۴۰ کیلومتر در ساعت عنوان شده است.

از نظر سبک، ظاهراً شرکت فراری از اتومبیل نمادین ۲۷۵ جی‌تی‌بی (۲۷۵ GTB) الهام گرفته و اتومبیل اس‌پی ۲۷۵ را طراحی کرده است.

 

ferrari-sp-275-rw-competizione-04

 

هنوز قیمت این فراری سفارشی منتشر نشده، اما ظاهراً خریدار ثروتمند این اتومبیل که یک دندان‌پزشک آمریکایی است، احتمالاً قیمتی ۷ رقمی که با عددی بیشتر از ۱ شروع می‌شود، البته به دلار برای این اتومبیل پرداخت کرده است.

برگرفته از
caradvice
لینک کوتاه

دیدگاه