«Transformers: Age of Extinction» پرفروش‌ترین فیلم تاریخ چین + تریلر

نویسنده:

۰۷:۱۷:۱۴

  

Transformers: Age of Extinction از استودیو پارامونت، با فروش 100 میلیون دلار در آخر هفته رکورد فروش در گیشه‌های آمریکا در سال 2014 را شکست. همچنین این فیلم در خارج از آمریکا فروش چشمگیر 201.3 میلیون دلاری داشت.
Age of Extinction که قهرمان جدیدی را با بازی مارک والبرگ(به جای شیا لباف) معرفی می‌کند، رکوردها را در چین شکست و با فروش 90 میلیون دلار به پرفروش‌ترین فیلم تاریخ این کشور تبدیل شد. بسیاری از صحنه‌های این فیلم در چین فیلمبرداری شده و حتی دیوار بزرگ چین هم در این فیلم نشان داده می‌شود.
این فیلم علاوه بر چین، فروش فوق العاده‌ای هم در روسیه با فروش 21.7 میلیون دلار داشته است. همچنین این فیلم در کره جنوبی با فروش 21.5 میلیون دلاری به پرفروش‌ترین فیلم سال این کشور تبدیل شد.
مایکل بِی باری دیگر برای کارگردانی این قسمت جدید بازگشته و آن را "شروعی دوباره" با بازیگرانی جدید نامیده است. داستان این فیلم چهار سال پس از داستان فیلم قبلی اتفاق می‌افتد و علاوه بر آتوبات‌ها برای اولین بار Dinobots(روبات های دایناسوری) را به ما معرفی می‌کند.
از بین فیلم‌های بزرگ و پرخرج تابستان 2014، گودزیلا فروش افتتاحیه 93.2 میلیون دلار، اسپایدرمن شگفت انگیز2 فروش افتتاحیه 91.6 میلیون دلار و ایکس-من فروشی 90.8 دلاری داشتند. با این حال X-Men: Days of Future Past همچنان پرفروش‌ترین فیلم بین این سه فیلم محسوب می‌شود.

 

پریا پورمند

برگرفته از
Transformers: Age of Extinction
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه