آخرین تور گروه «The Who» در انگلستان

نویسنده:

۱۲:۰۳:۴۵

این گروه که آهنگ‌های مشهوری چون Substitute و My Generation را در کارنامه خود دارد، اعلام کرده است که در تور Who Hits 50 آهنگ‌هایی از تمام دوران فعالیت این گروه خوانده خواهد شد.

به گفته خواننده این گروه راجر دالتری، "این آغاز یک خداحافظی بلند مدت است." گیتاریست این گروه پیت تاون‌شِد اضافه کرد: "ما همین هستیم و در کار خود خوبیم، اما واقعاً خوش شانس هستیم که تا به حال زنده‌ایم و می‌توانیم تور دیگری برگزار کنیم."

دالتری و تاون‌شِد تاریخ برگزاری این تور را در مراسمی در کلاب جاز "رونی اسکات" اعلام کردند. آن‌ها در این مراسم قطعه آکوستیک کوتاهی همراه یکدیگر نواختند.

گروه راک The Who از زمان تشکیل در سال 1964 تا به حال 100 میلیون قطعه فروخته است. مشهورترین آلبوم های این گروه My Generation و Tommy and Quadrophenia هستند. درامر اصلی این گروه کِیت مون در سال 1978 در طی یک اُوِردوز تصادفی جان باخت و بِیسیست اصلی این گروه جان اَنت‌ویسل نیز در سال 2002 در پی سکته قلبی درگذشت.

دالتری خواننده این گروه می‌گوید: "این تور آخرین کار ما نخواهد بود، ما تا زمانی که جان داریم موسیقی خواهیم نواخت، اما باید نسبت به سنمان هم واقع‌بین باشیم. کنسرت و تور گذاشتن از بدن انرژی می‌گیرد و ما باید مواظب خط قرمزمان باشیم."


پریا پورمند

برگرفته از
The Who
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه