تلفن ثابت و شماره اختصاصی بر روی تلفن همراه با اپلیکیشن ShatelTalk

نویسنده:

۱۲:۴۴:۴۸

برای اولین بار در کشور، شاتل به عنوان یکی از دارندگان پروانهFCP، خدمات تلفن ویژه از طریق اپلیکیشن ShatelTalk را به مشترکان ارایه می‌کند.

به گزارش روابط عمومی شاتل، در این روش کاربران اینترنت پرسرعت شاتل می‌توانند با استفاده از اپلیکیشن ShatelTalk و با یک شماره اختصاصی بر روی تلفن هوش‌مند خود مکالمات تلفنی را بر بستر اینترنت و با ویژگی‌های منحصر به‌فرد انجام دهند.

خدمات ShatelTalk ویژه مشتریانی‌ست که هم اینک مشترک یکی از سرویس‌های اینترنت پرسرعت شاتل هستند و مایل‌اند از خدمات تلفن شاتل با یک شماره اختصاصی جدید بر روی گوشی هوش‌مند خود بهره‌مند شوند.

در فاز نخست این خدمات در استان‌های تهران، قم، کرمان، خراسان رضوی، فارس و کردستان به کاربران ارایه خواهد شد. کاربران سرویس‌های اینترنت پرسرعت شاتل در این استان‌ها می‌توانند از طریق مراجعه به سایت My.Shatel.ir و یا اپلیکیشن MyShatell و ورود به پنل کاربری خود این خدمات را خریداری کنند و پس از نصب اپلیکیشن از ویژگی‌های منحصر به فرد این خدمات بهره‌مند شوند.

گفتنی­ست هزینه خرید و استفاده از این خدمات با تخفیف استثنایی جشنواره زمستانی، تنها ۲۵٫۰۰۰ تومان خواهد بود. مشتریان با پرداخت این هزینه افزون بر بهره‌گیری از حق امتیاز یک شماره اختصاصی، از شرایط ویژه جشنواره زمستانی، شامل موارد زیر بهره‌مند خواهند شد:

شماره تلفن ثابت اختصاصی
۵۰۰ دقیقه مکالمه رایگان با تلفن همراه
۱۰،۰۰۰ ریال اعتبار اولیه
۵۰٪ تخفیف تعرفه مکالمات نسبت به مخابراتنرخ مکالمه به شماره تلفن شاتل = ۱۰ ریال

نرخ مکالمه به تلفن ثابت داخل استانی = ۲۲ ریال
نرخ مکالمه به تلفن ثابت بین استانی = ۱۶۵ ریال
نرخ مکالمه به تلفن همراه = ۳۱۲ ریال
قیمت واقعی حق امتیاز این خدمات ۲۰۰،۰۰۰ تومان است.

شما می‌توانید برای دریافت اطلاعات بیش‌تر درباره جزییات شیوه ارایه و فناوری‌های به کار گرفته شده در این خدمات به صفحه اختصاصی خدمات تلفن در وب‌سایت شاتل مراجعه فرمایید.

google_play   itunes

برگرفته از
SHATEL
لینک کوتاه

دیدگاه

1 دیدگاه برای “تلفن ثابت و شماره اختصاصی بر روی تلفن همراه با اپلیکیشن ShatelTalk”