کاهش تولید آی‌فون 6 اپل !!!

نویسنده:

۰۳:۵۰:۰۲

طبق گزارشات جدید که در روز دوشنبه منتشر شد، منابع موثق در زنجیره تأمین گفته‌اند که احتمال دارد اپل در تولید iPhone 6 با مشکلاتی مواجه شود. دلیل کاهش احتمالی تولید در این زمینه این است که اپل می‌‌خواهد نمایشگر آی‌فون جدیدش را با استفاده از یک فیلم بهبود روشنایی (BEC) برای نوردهی پشت LCD گوشی باریک‌تر کند. اپل معمولاً از دو BEC استفاده می‌کند.

مشکل این است که با استفاده از یک BEC، اپل می‌خواهد کار دو فیلم را با یک فیلم انجام دهد. این امر می‌تواند منجر به کاهش تولید آی‌فون 6 شود. در ضمن، انتظار می‌رود OMRON و Radiant سفارشاتی را برای مونتاژ نوردهی پشت دریافت کنند. از آنجا که LCD از خودش نور تولید نمی‌کند، نیاز به منبعی دارد که آن را روشن کند.
علاوه بر این، این منابع می‌گویند که بر خلاف گزارشات متناقض قبل، اپل هنوز از فناوری درون-سلولی در تولید نمایشگر استفاده می‌کند. پس اگر شایعات را زودتر به شما منتقل می‌کردیم شاید انتظار منحنی شدن نمایشگر آی‌فون 6 به نظر منطقی می‌آمد.
باز هم بنا بر همین اطلاعاتی که درز کرده است، باید بگوییم که تولید انبوه آی‌فون 6 از ماه آینده آغاز می‌شود. زمان معرفی این گوشی نیز به احتمال زیاد در ماه سپتامبر خواهد بود. 

سعیده اکبری

برگرفته از
iPhone 6
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه