از فیس‌بوک و اینستاگرام خسته شدید؟ به Boldomatic بپیوندید

نویسنده:

۰۷:۴۵:۵۸

کم پیش می‌آید که اتفاقی برنامه‌ای را دانلود کنید که جدید و جالب باشد؛ مخصوصاً از برنامه‌های اجتماعی باشد که به شما امکان می‌دهد با همه در ارتباط بمانید.
برنامه کاربردی Boldomatic چکیده یک شبکه اجتماعی است که به شما امکان می‌دهد چیزهایی که در زندگی‌تان رخ می‌دهد را با کلمات و حروف بزرگتر و رنگ‌های خیره‌کننده به اشتراک گذارید. در این شبکه، نوشتن اهمیت دارد. Boldomatic جایی راحت برای کسانی است که می‌خواهند تراوشات ذهنی خود را در لحظه با دیگران به اشتراک گذارند، طرفدار پیدا کنند، نویسندگان دیگر را دنبال کنند و تجربیات خود را از طریق رسانه اجتماعی با همه به اشتراک گذارند. همه چیز در اینجا اجازه داده می‌شود: شایعات، شعر، متن ترانه‌ها و حتی حرف‌های بی‌پایه و اساس؛ خلاصه هر متنی که فکرش را بکنید در این شبکه جا دارد.
هر کاربر Boldomatic یک پروفایل دارد و می‌تواند با پیام یا مکالمه در دسترس قرار بگیرد. شما می‌توانید کسی را دنبال کنید یا مشترک تفکرات آنها شوید. فهرستی از نویسندگان پیشنهادی نیز وجود دارد که می‌توانید با آنها شروع کنید. مسابقات هفتگی نیز برگزار می‌شود. از همه مهم‌تر این است که شما هم می‌توانید بنویسید! شما می‌توانید فیدهای خبری خودتان را داشته باشید و در کشورهای خاص به دنبال پست بگردید.
هر کدام از نوشته‌های شما می‌توانند به طور خاصی برای انتشار برنامه‌ریزی و تدارک دیده شوند؛ مثلاً با انتخاب رنگ پس‌زمینه و غیره. به همین راحتی! در این برنامه وضعیت متن و اندازه فونت تنظیم می‌شود. این کار از توییت کردن هم راحت‌تر است.
این برنامه بسیار هوشمند و سرگرم‌کننده و رنگی‌تر از فیس‌بوک است و برای اندروید و iOS رایگان است. البته، شما به راحتی می‌توانید در کروم هم بنویسید.

سعیده اکبری

برگرفته از
Boldomatic
لینک کوتاه