درج نخستین تصاویر از گوشی‌های Z3 و Z3 Compact شرکت سونی

نویسنده:

۱۲:۴۶:۳۱

 
با این اوضاف در پاییز باید منتظر معرفی پرچم دار این شرکت ژاپنی باشیم که شاید در مراسم IFA یا دو همان زمان ها معرفی گردد. اسمارت فون جدید این شرکت به احتمال زیاد با نام Z3 و مشابه سایر سری های قبلی دارای نسخه کوچکتر یا کامپکت نیز خواهد بود.

عکسی که در بالا مشاهده می‌کنید منتسب به این دو گوشی است. در سمت چپ هر دو گوشی Z3 و Z3 کامپکت مشکی رنگ را مشاهده می کنید و تصویر راستی قاب جلویی Z3 را به نمایش گذاشته است. هر دو گوشی به نظر درای انهنای اندکی کناری نسبت به نسل های پیشین خود هستند که باعث بهتر شدن طراحی شده است (می‌توان گفت که سونی برای این کار نیم نگاهی به تولیدات شرکت ال جی داشته است).
تا کنون مشخصاتی از این دو گوشی منتشر نشده است. باید دید که نسخه کامپکت می‌تواند موفقیت Z1 کامپکت را تکرار کند یا خیر؟ نکته جالب این است که خبری از حضور نسخه Z2 کامپکت در بازار نخواهد بود و علیت این امر می‌تواند معرفی دیر هنگام گوشی Z1 کامپکت باشد که درست یک ماه پیش از معرفی Z2 معرفی گردید و سونی قصد دارد با ایجاد این فضای خالی هر دو پرچم دار خود را در یک تاریخ معرفی کند.
قبل از اینکه نتیجه گیری و قضاوت کنید باید خاظر نشان کنم که ممکن است تمام این حرف ها گمانه زنی باشد و تصاویر به بیرون درج شده هم ساختگی باشد 🙂
 
امیر دهقان

برگرفته از
Xperia Z3
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه