سنهایزر گوشی هوشمند ماژولار می‌سازد + ویدیو

نویسنده:

۰۴:۲۰:۳۵

سنهایزر، سازنده مشهور هدفون، مهارتش در صدا را برای پروژه تلفن هوشمند ماژولار به ارمغان می‌آورد.

آیا میکروفون گوشی هوشمند شما صدای خوبی انتقال نمی‌دهد؟ خب، چرا گوشی خود را با یک مدل بهتر عوض نمی‌کنید؟

این همان نگرشی است که ائتلاف Phonebloks دارد. سنهایزر، سازنده آلمانی‌تبار میکروفون و هدفون، به این ائتلاف پیوسته است و این رویا را به حقیقت پیوند خواهد داد.

تلفن‌های همراه ماژولار دیگری به نام Project Ara محصول گوگل از  بلوک‌های صوتی قابل تعویض سنهایزر برخوردار بوده‌اند. شما می‌توانید در ائتلاف Phonebloks قطعات برتر گوشی‌های هوشمند از سازندگان مختلف را با هم مونتاژ کنید.

کار سنهایزر بر مهارت خود تمرکز دارد؛ مثل ایجاد میکروفون‌هایی با کیفیت بالای پخش یا دستگاه‌های بسیار جمع‌وجور یا به عبارتی کامپکت، مانند دستگاه‌های ضبط صدا که کمتر نویز دارند. از نظر تئوری، این نتیجه به دست می‌آید که شما می‌توانید میکروفون خود را در یک گوشی هوشمند ماژولار تغییر دهید تا صدایی فوق‌العاده عالی و حیرت‌انگیز را از سنهایزر بشنوید؛ البته اگه بودجه شما اجازه دهد.


دسترسی به همه زمینه‌ها

ممکن است سنهایزر گوشی‌های هوشمند ماژولار را برای مشتریان معلول نیز در دسترس قرار دهد. این برند تصمیم دارد فناوری پخش خاصی را خلق کند که با تأخیر کم و همزمانی لب برای افرادی که مشکلات بینایی و شنوایی دارند قابل استفاده باشد. یعنی، به عبارت دیگر، گوشی‌ها بر اساس نیازهای شخصی افراد سفارشی می‌شوند.

به گفته سنهایزر، جای امیدواری است که ایجاد این قطعات برای پروژه Phonebloks منجر به برنامه‌های کاربردی جدید برای گوشی‌های هوشمند می‌شود. کسی تبلت ماژولار می‌خواهد؟

سعیده اکبری

برگرفته از
Phonebloks
لینک کوتاه

دیدگاه