چندین جایزه طراحی برتر برای ال‌جی در 2014 IDEA AWARDS

نویسنده:

۰۶:۵۸:۳۵

افتخارآمیزتر از همه این بود که شرکت برای کار بر روی پلت‌‌فرم تلویزیون هوشمند webOS، که اوایل امسال به عنوان سیستم‌عامل به‌روزشده برای تلویزیون هوشمند عرضه شد، مورد تأیید و تحسین قرار گرفت. IDEA، که توسط جامعه طراحان صنعت امریکا (IDSA) حمایت می‌شود، برای اولین بار در سال 1980 تأسیس شد تا "درک عمومی و تجاری در مورد اهمیت تعالی در طراحی صنعتی برای کیفیت زندگی و اقتصاد را پرورش دهد".
پلت‌فرم webOS، که برنده جایزه شده است، راحتی کاربر را بالا می‌برد و سادگی زیادی، حتی بیش از چیزی که نیاز دارید، را برای پلت‌فرم تلویزیون هوشمند به ارمغان می‌آورد. این سیستم پیشرفته به کاربران امکان می‌دهد تا به سادگی و به سرعت بین تنوع گسترده‌ای از محتوا و خدمات، از طریق منوهایی که پیمایش بین آنها آسان است، تغییر وضعیت دهند. پلت‌فرم webOS ال‌جی یک کاراکتر متحرک به نام BeanBird دارد که روند نصب اولیه را سریع و سرگرم‌کننده می‌کند و به شما همه امکانات کاربرپسند تلویزیون و گزینه‌های کنترل را توضیح می‌دهد.
 

علاوه بر این، ال‌جی جایزه افتخارآمیز طلا را از 2014 IDEA برای تصفیه هوا (Air Washer air cleaner)، با شکل زیبا و مدور و امکانات سلامت‌محورش، دریافت کرده است. دیگر محصول مفتخر در IDEA یخچال‌فریزر درتودر (مدل R-F826VJSB) و دستگاه بخور ال‌جی بود که هر دو جایزه نقره را دریافت کردند. هر سه محصول ال‌جی این تمایز را داشتند که جایزه طراحی را از iF Design Award 2014 و Red Dot Award 2014 دریافت کرده‌اند.
 
دکتر اسکات آن، مدیر فناوری ال‌جی، گفت: «ما بسیار هیجان‌زده‌ایم که تعهد ما بر طراحی عالی توسط پیشگامان صنعت مورد تأیید قرار گرفته است. در ال‌جی، نوآوری در فناوری و طراحی نقش حیاتی و همیشه مهمی را در موفقیت ما به عنوان یک برند جهانی بازی می‌کند.»

 

برگرفته از
2014 IDEA AWARDS
لینک کوتاه