خبری ویژه در مصاحبه‌ای با بنیامین دارمی درباره پیش فروش G2 در ایران

نویسنده:

۰۴:۴۰:۱۲


  •  ایده پیش فروش و تخفیف ویژه و استثنایی 50% چطور به وجود آمد؟
از زمانی که G2 در دنیا معرفی شد، طرفدارهای خاص خود را پیدا کرد و با دنبال کردن نظرات و پیشنهادات مردم در بلاگ رسمی ال جی در ایران، متوجه این شدیم که بسیاری از مردم نگران قیمت این گوشی در بدو ورود به ایران هستند و البته زمان ورود این گوشی. به همین دلیل ال جی تصمیم گرفت، زمان ورود به ایران را همزمان با عرضه رسمی آن در کلیه کشورها قرار دهد و همچنین با قرار دادن تخفیف ویژه 50% برای خریداران اول آن، کاری کند تا کسانی که واقعا دوست دارند از گوشی را در دست داشته باشند، به آن‌ دست یابند.
  • آیا از نحوه اجرای این برنامه راضی بودید؟
نمیشه عنوان کرد که 100% از اجرای برنامه راضی بودم.
باید قبول کنیم که این رویداد برای اولین بار در سطح کشور اتفاق افتاد، ولی اتفاق خوب، درس‌هایی بود که از این رویداد گرفتیم و مطمئنا در آینده در جهت پیشرفت و رفاه حال مردم از آنها استفاده خواهیم کرد.
  • میتونم بپرسم چند نفر پیش خرید کردند؟
با توجه به اینکه مردم ایران معمولا کالایی را خریداری می‌کنند که از نزدیک با آن کار کنند، پیش بینی ما حدود 700 نفر بود و ال جی قرار گذاشت به 713 نفر به مناسبت تاریخ شروع فروش این گوشی یعنی 7/13 ؛ را در صورتی که در فرم پیش خرید ثبت نام کنند، به آن‌ها کاور گوشی هدیه دهد.
حدود 2000 نفر پس از اعلام تا ساعت 9 صبح 13 مهرماه ثبت نام کردند و جا داره یک خبر خوش را از طریق این رسانه برای بار اول به تمام کسانی که پیش خرید کردند بدهیم. شرکت ال جی به تمام این افراد زنگ خواهد زد و در صورت خرید گوشی LG G2، یک عدد کاور QuickWindowd به آنها هدیه خواهد داد.
  • با توجه به اعلام ال جی مبنی بر تخفیف 50% به 100 نفر، ظاهرا 200 نفر هم علاوه بر آنان 20% تخفیف گرفتند؟
بله، بنابر گزارش‌های رسیده ، شب قبل از برنامه بیش از 1000 نفر جلوی در پاساژ قائم صف کشیدند بودند که بسیاری از آن‌ها از راه‌های دور آمده‌بودند. از آنجایی که رضایت آن افراد مهم‌ترین فاکتور برای ال جی بود، همان شب (جمعه) جلسه اضطراری با حضور مدیرعامل دفتر ال جی تشکیل شد و تصمیم گرفتیم 200 عدد تخفیف 20% هم به این برنامه اضافه کنیم.
  • چرا تعداد 100 نفر کسانی که شامل 50% تخفیف میشدند به 200 نفر افزایش یافت؟
روز برنامه مردم دوگروه شده بودند. گروهی که از 4 روز قبل در مقابل پاساژ شروع به جمع شدن کرده‌بودند و گروهی که با توجه به اعلام قبلی شرکت ال جی، ساعات اولیه روز 13 مهر را مبنای جمع شدن قرارداده بودند. با توجه به اینکه منطق هر دو گروه مورد قبول بود، پس 100 نفر اول که از 4 روز قبل جمع شده بودند و لیستی طبق آمدن خود تهیه کرده‌بودند را 50% تخفیف برای خرید دادیم و با توجه به رای اکثریت مابقی افرادی که ساعت 7 صبح آنجا جمع شده بودند، بین 100 نفر از آنها با قرعه کشی نیز 50% تخفیف دیگر داده شد.
  • نسخه 32 گیگابایتی چه زمانی به بازار ایران میاید؟
حدودا یکماه دیگر امیدواریم در دسترس مردم باشد.
  • آیا برنامه ای برای پیش فروش یا فروش ویژه آن دارید؟
خیر.
  • در شهرهای دیگر که آمدن به تهران برای مردم آنها سخت است آیا برنامه ای دارید؟
بله، برناه‌های ویژه‌ای برای دیگر شهرهای بزرگ داریم که به زودی اعلام خواهیم کرد.
  • برای محصولات آینده این برنامه ادامه پیدا میکند؟
برای آینده هم باید منتظر برنامه‌های خلاقانه دیگری از طرف ال جی باشید. ال جی همیشه دوست دارد تا شما را شگفت زده کند.
  • سوال آخر: بهترین و بدترین نکته در LG G2
بهترین: کلیدهای پشت گوشی
بدترین: دیگر با گوشی‌ای نمی‌توان کار کرد
برگرفته از
بنیامین دارمی؛ مدیر بازاریابی موبایل ال جی
لینک کوتاه
برچسب ها