چگونگی طراحی بروشور با هزینه و قیمت مناسب

نویسنده:

۰۹:۰۰:۵۲

به گزارش سایت چاپ آقا ، بروشور نوعی از تبلیغات چاپی است که هدف آن ترویج اطلاعات و تبلیغ یک محصول یا خدمات  است. از بروشور به عنوان تبلیغات و رسانه ماندگار یاد می کنند.

 بروشور  نوعی رسانه تجاری چاپی است که حاوی شرح مشخصات ، کاربرد کلی کالاها و برخی اطلاعات مفید دیگر که مورد نیاز مصرف کنندگان و مشتریان شما قرار می گیرد.

 

 بروشور همچون دیگر انواع ابزار  تبلیغاتی به یک مفهوم و محتوا نیاز دارد که به هم پیوند بخورند.  بروشورها نقش اطلاع رسانی دارند و به عنوان حاملی برای معرفی ، شرح حال و تبلیغ یک یا چند محصول استفاده می شود. بروشورها وسیله ای مناسب برای تبلیغ و اطلاع رسانی به مخاطبین خاص می باشند یا صرفاً می توانند آموزشی باشند و اطلاعاتی درباره بهداشت عمومی یا مطالب عمومی نظیر این به مردم بدهند.

طراحی یک بروشور مستلزم شناخت اصول تبلیغات و  نوشتن  متن مناسب یک آگهی است.

 انتخاب و اجرای طراحی مناسب بروشور  ، سریع ترین روشی است که شما با به‌کارگیری آن، می‌گویید که چرا مشتری باید شما را انتخاب کند.

 

از نکته های مهم  برای تهیه یک بروشور اثرگذار،پیش از  خروجی چاپ مناسب و کیفیت مرغوب آن است، رعایت اصول اصلی در طراحی بروشور  می باشد. هرچقدر در انتخاب جنس کاغذ بروشور یا فرم لت های آن دقت به خرج داده باشید ولی بروشوری با طرح ضعیف باز هم  از کیفیت پایینی برخوردار خواهد بود و  هیچ نتیجه مثبتی از آن نخواهید گرفت و می توان گفت  خود به عنوان یک ضد تبلیغ برای شما محسوب خواهد شد.

انتخاب کیفیت مناسب ، سریع ترین روشی است که شما با به‌کارگیری آن، می‌گویید که چرا مشتری باید شما را انتخاب کند.

 

شاید برای تهیه بروشور خود راه هایی مثل مراجعه به شرکت های تبلیغاتی یا دفترهای کوچک گرافیکی را امتحان کرده باشید. اگر به نتیجه مطلوب و مورد نظر خود هم رسیده باشید اما صرف هزینه بالا برای تهیه بروشور معمولا توجیه اقتصادی در بر نخواهد داشت.

برای طراحی بروشور با هزینه و قیمت مناسب ، راه حلی وجود دارد که با استفاده از آن می توانید به راحتی بروشور مورد نظر خود را طراحی کنید. مهم تر از آن می توانید  بر سفارش طراحی خود به صورت مستقیم نظارت داشته باشید زیرا شخص شما آن را طراحی می کنید!

 

در واقع شما از طریق وب سایت های طراحی آنلاین می توانید طرح های آماده شده برای هر محصولی را انتخاب و در پنل یا صفحه ای که در اختیار شما قرار داده می شود آن را به سلیقه خود ویرایش کنید.

همچنین با وجود راهنماهای موجود در این وب سایت ها، به راحتی می توانید به هرگونه سوالی در این زمینه برخورد کردید، پاسخ خود را دریافت کنید.

از مزیت های این روش :رایگان بودن، قابل ویرایش به تعداد زیاد و مشاهده  فوری آن است. همچنین امکان انتخاب از چندین طرح مرتبط با فعالیت حوزه کاری شما نیز کمک بزرگی به رسیدن به نتیجه مطلوب خواهد داشت. چرا که می توانید از چندین طرح مرتبط با بروشوری که می خواهید چاپ کنید ایده و الهام گرفته، آن را در صفحه طراحی اجرا و مشاهده کنید.

بعد از این که طرح بروشور  خود را در یکی از این وب سایت های طراحی رایگان انجام داده اید و باید وارد مرحله چاپ بروشور شوید. این روش مزیتی دارد که در روش های قبلی موجود نیست: امکان سفارش چاپ  آنلاین. یعنی شما می توانید بدون صرف هزینه ( زمان، انرژی) ، طرح بروشور خود را برای چاپ در همان سایت ثبت سفارش کنید.

 

طرح بروشور شما پیش از وارد شدن به پروسه چاپ، توسط متخصصین چاپ بررسی و کنترل کیفیت شده و در صورتی که طرح ارسالی شما برای تهیه بروشور ،مشکلی برای چاپ داشته باشد، پشتیبانی وب سایت به شما اطلاع داده و تا برطرف شدن آن، پیگیری های لازم را انجام می دهد.

در  سفارش آنلاین ، زمان چاپ و تحویل بروشور به شما اعلام می شود در نتیجه دیگر نیازی به پیگیری چاپ از طرف شما نیست و همچنین امکان پرداخت آنلاین در این سایت ها نیز از مزیت بسیار مهم دیگری است که باعث صرفه جویی  در وقت و زمان شما خواهد شد.

 

با این روش به سادگی و با صرف کمترین هزینه ممکن نه تنها طرح بروشور را با نزدیک ترین ایده ای که در نظر داشتید اجرا و تهیه می کنید، بلکه به سادگی و بدون صرف هزینه رفت وآمد و غیره به صورت مستقیم طرح خود را برای چاپ سفارش می دهید .

.بسیاری از این وب سایت ها، خدماتی مثل  امکان ارسال رایگان سفارش، تضمین کیفیت، گارانتی و پشتیبانی آنلاین نیز ارائه می دهند تا شما با خیال راحت بتوانید سفارش دهید و با کمترین هزینه زمانی و مالی ، کالای خود (بروشور) را دریافت کنید.

 

منبع: سفارش چاپ آنلاین – چاپ آقا http://www.chapagha.com

برگرفته از
سفارش چاپ آنلاین
لینک کوتاه

دیدگاه