شرلوک بازمی‌گردد

نویسنده:

۱۱:۰۲:۱۹

 
فیلمبرداری قسمت ویژه شرلوک با بازی بندیکت کامبربچ و مارتین فریمن، در ژانویه 2105 آغاز می‌شود و بعد از آن فیلمبرداری فصل چهارم این سریال که مانند فصل‌های قبل دارای 3 قسمت است، شروع خواهد شد.

این سریال موفق انگلیسی، توسط استیون موفات و مارک گَتیس(که نقش مایکرافت هملز را هم در این سریال بازی می‌کند) خلق شده‌است. این دو برداشتی جدید از داستان‌های کارآگاهی سر آرتور کانن دویل و ماجراهای شرلوک هلمز کارآگاه استثنایی را به نمایش درآورده‌اند.

گتیس به طرفداران قول داده‌است که در فصل جدید، شرلوک هلمز و جان واتسون وارد ماجراهای تیره‌تر و عمیق‌تری خواهند شد.

این اعلامیه در پی صحبت‌های‌ مارتین فریمن(بازیگر نقش واتسون) در مصاحبه‌ای که در هفته جاری انجام داد، پخش شد. او در مصاحبه‌ای با دیلی تلگراف خبر ساخت یک قسمت ویژه از این سریال را لو داد و همچنین حضور آماندا ابینگتون-که همسر فریمن است-را در نقش همسر واتسون در این قسمت ویژه تأیید کرد.

فصل آخر این از جایی شروع شد که شرلوک از مرگ بازمی‌گردد. سازندگان اعلام کرده‌اند که فصل جدید این سریال "تکان‌دهنده‌ترین فصل شرلوک" خواهد بود.

استیون موفات که در نویسندگی و تهیده‌کنندگی این سریال با گتیس همکاری می‌کند می‌گوید: "هنوز برای گفتن هرچیزی در مورد داستان خیلی زود است، ولی ما مطمئنیم که اتفاقی که در فصل بعدی برای جان و شرلوک رخ می‌دهد آخرین چیزی است که انتظارش را دارید."

محبوبیت بازیگران و سازنندگان این سریال و برنامه کاری شلوغ آن‌ها تا به حال مانع از ساخت اپیزودهای جدید برای این مجموعه شده‌است. بندیکت کامبربچ به زودی در نقش یک کدشکن در فیلم The Imitation Game بازی می‌کند و مارتین فریمن هم اخیراً در سریال Fargo ظاهر شده‌است. 


پریا پورمند

برگرفته از
شرلوک
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه

1 دیدگاه برای “شرلوک بازمی‌گردد”