زمان آغاز عرضه رسمی LG G3 به ایران

نویسنده:

۱۲:۳۳:۵۲

مفهوم “ساده یعنی همین هوشمند جدید” در گوشی‌های تحسین‌شده سری G به تحقق می‌پیوندد.

ال‌جی الکترونیکس، به دنبال عرضه قوی در کره جنوبی عرضه جهانی گوشی هوشمند و بسیار تحسین‌شده G3 را در ۲۷ ژوئن آغاز کرد و تا کمتر از 20 روز دیگر شروع عرضه آن در ایران نیز آغاز می‌شود.

ال‌جی G3 از سوی کارشناسان این صنعت برای نوآوری در نمایشگر، دوربین، طراحی و امکانات رابط کاربری‌اش بسیار مورد تحسین قرار گرفته است. ال‌جی G3 که با مضمون “ساده یعنی همین هوشمند جدید” ساخته شده است، با بهترین‌های فناوری امروز نیرو گرفته است و تجربه کاربری ساده‌تر و آسان‌تری را برای مشتریان به ارمغان می‌آورد.

امکانات برجسته این گوشی عبارت‌اند از:

  • اولین گوشی در جهان با نمایشگر ۵٫۵ اینچ Quad HD با ۵۳۸ پیکسل در اینچ با وضوحی ۴ برابر HD و تقریباً دو برابر وضوح بیشتر از نمایشگر Full HD برای تصاویر تیزتر، واضح‌تر و شفاف‌تر و بازتولید رنگ واقعی‌تر
  • دوربین ۱۳ مگاپیکسل OIS+ Optical Image Stabilizer Plus با فوکوس خودکار لیزری سریع‌تر در یک گوشی هوشمند برای ثبت تصاویر و ویدئوهای باکیفیت و با حداقل مات‌شدگی؛ حتی در تاریکی تقریباً مطلق
  • قاب پشت اعلا و مرغوب با بدنه فلزی برس‌خورده؛ بدون جذب اثر انگشت و سبک‌وزن
  • طراحی قوس شناور که با کلید پشت همراه می‌شود و حسی واقعاً راحت در کف دست دارد.
  • امکانات تجربه کاربری ساده و ملموس شامل صفحه‌کلید هوشمند که با ردیابی و تحلیل عادات تایپ کاربر خطاهای تایپی را تا ۷۵ درصد کاهش می‌دهد: قابلیت اعلان هوشمند (Smart Notice)، یک برنامه کاربری دستیار شخصی است که اطلاعات و اعلان‌های آنی را، قبل از اینکه شما بپرسید و بخواهید، در اختیارتان می‌گذارد. امنیت هوشمند (Smart Security) یک بسته از قابلیت‌های امنیتی است که شامل امکانات انحصاری ال‌جی نظیر Knock Code، Content Lock و Kill Switch می‌شود.
  • لوازم جانبی مرغوب مانند قاب QuickCircle (جداگانه به فروش می‌رسد) به کاربران دسترسی آسان به ۶ قابلیتی که بیشتر استفاده می‌شود را بدون باز کردن قاب می‌دهد. مجموعه قاب‌های Slim Guard و Slim Hard پیشرفته برای حفظ سبک و ظاهر اصلی G3 به همان شیوه‌ای که مد نظر طراحان بوده است نیز را باید به این فهرست افزود.

شرکت ال‌جی در مورد قیمت، رنگ‌بندی اطلاعات بیشتری در اختیار مردم قرار نداده است.

برگرفته از
LG G3
لینک کوتاه
برچسب ها