شکار گنج با موبایل

نویسنده:

۰۴:۴۰:۰۳

فلزیاب (Metal Detector) یک برنامه کاربردی کلاسیک است. این برنامه کاربردی از مغناطیس‌سنج گوشی برای سنجش میدان مغناطیس اطراف استفاده می‌کند. از آنجا که میدان مغناطیس در طبیعت 49 میکروتسلا یا 490 میلی گاس است و هر یک میکروتسلا معادل 10 میلی گاس است، هر شیئی که در مجاورت شما قرار گیرد قدرت را افزایش می‌دهد.
 
بنابراین، این برنامه کاربردی برای یافتن سیم‌های الکتریکی در دیوار، لوله‌های آهنی در زمین یا اشیاء کوچک‌تر مانند سکه استفاده می‌شود. گنج‌یابی با این برنامه هنوز امتحان شده است اما شاید شانس با شما رو کرده باشد و بتوانید ثروتی به هم بزنید.
 
استفاده از این برنامه کاربردی بسیار راحت‌تر از گرفتن دستگاه فلزیاب در دست است. برنامه را باز کنید و گوشی هوشمند خود را در اطراف بچرخانید و راهنمایی‌های قدرت میدان مغناطیس را دنبال کنید. سعی کنید از تجهیزات الکترونیک دور بمانید. اختلالات الکترومغناطیس مشکل بزرگی در فناوری است.
علاوه بر این، اگر قاب گوشی بخش فلزی دارد یا روی آن آهنربا دارد، آن را هم درآورید. اگر حسگر مغناطیس در گوشی شما به اندازه کافی دقیق باشد، شاید بتوانید یک میخ یا شی فلزی را پیدا کنید.

 
این برنامه رایگان و برای دانلود در Google Play است.

سعیده اکبری

برگرفته از
Metal Detector
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه

23 دیدگاه برای “شکار گنج با موبایل”
  1. این برنامه فقط برای مغانتیسه نه طلا فکرطلا نباشید روی گوشی های مدل بالا شاید تا سی سانت جواب بده هرکی برنامه رو میخواد تاتو تلگرام براش بفرستم ۰۹۳۷۶۶۷۸۱۸۲