گزارش تصویری نمایشگاه خلاقیت‌های تکنولوژی دیجیتال

نویسنده:

۱۲:۰۲:۲۶

این نمایشگاه که از 3 ژوئیه تا 14 سپتامبر 2014 برقرار می‌باشد، هنرمندان، طراحان، سازندگان فیلم، موسیقی‌دانان و معماران را گرد هم می‌آورد تا به طریقی مرزهای خلاقانه‌ای که تکنولوژی دیجیتالی ارائه می‌دهد را گسترش دهند.
 


تریاچری آو سانکچواری اثر کریس میلک  بر روی پرده نمایشگاه انقلاب دیجیتال باربیکن در تاریخ 2 ژوئیه 2014 در لندن، انگلستان به معرض نمایش گذاشته شد.


بازدید کننده‌ای یک بازی ویدئویی کنترل شده را در بخش آینده دیجیتال ما در نمایشگاه انقلاب دیجیتال باربیکن در تاریخ 2 ژوئیه 2014  در لندن، انگلستان امتحان کرد.


یکی از کمیسیون‌های DevArt  گوگل بر روی پرده نمایشگاه انقلاب دیجیتال باربیکن در تاریخ 2 ژوئیه 2014 در لندن، انگلستان به معرض نمایش گذاشته شد.اسمبلنس  اثر امبرلیوم  بر روی پرده نمایشگاه انقلاب دیجیتال باربیکن در تاریخ 2 ژوئیه 2014  در لندن، انگلستان به معرض نمایش گذاشته شد.پتینگ زوی مینیمافورمز بر روی پرده نمایشگاه انقلاب دیجیتال باربیکن در تاریخ 2 ژوئیه 2014 در لندن، انگلستان به معرض نمایش گذاشته شد.


پیرامیدی اولین اثر هنری ویلیامز در یک فضای گالری بر روی پرده نمایشگاه انقلاب دیجیتال باربیکن در تاریخ 2 ژوئیه 2014 در لندن، انگلستان به معرض نمایش گذاشته شد.


یرز مید تایت  نوشته رافائل لوزان و همر بر روی پرده نمایشگاه انقلاب دیجیتال باربیکن در تاریخ 2 ژوئیه 2014 در لندن، انگلستان به معرض نمایش گذاشته شد.


کیوت سیرکوایت مینی اسکرت در بخش آینده دیجیتال ما بر روی پرده نمایشگاه انقلاب دیجیتال باربیکن در تاریخ 2 ژوئیه 2014  در لندن، انگلستان به معرض نمایش گذاشته شد.

اینسپشن از فرمستور در بخش جلوه‌های بصری تعاملی بر روی پرده نمایشگاه انقلاب دیجیتال باربیکن در تاریخ 2 ژوئیه 2014  در لندن، انگلستان به معرض نمایش گذاشته شد.

ماجده محمدی

برگرفته از
خلاقیت‌های تکنولوژی دیجیتال
لینک کوتاه

دیدگاه