مانیتورهای خمیده جدید کوانتوم دات سامسونگ در CES معرفی شدند

نویسنده:

۱۲:۱۷:۱۰

بازی با کوانتوم‌ها

 سامسونگ الکترونیکس در  CES 2017از مانیتورهای خمیده جدید کوانتوم دات  CH711به عنوان پرچمداران بازار نمایشگر‌های تصویر خانگی رونمایی کرد.

سئوگی کیم، مدیر بخش نمایشگر‌های سامسونگ در این باره می‌گوید: «مصرف‌کنندگان امروزی محصولات چندرسانه‌ای حق دارند که حد انتظارات بالایی داشته و همواره به دنبال خرید محصولاتی با آخرین فناوری‌ها باشند که پتانسیل آنچه را که آنها برای بازی و تماشا انتخاب کرده‌اند را دریافته باشد. سری جدید مانیتورهای خمیده کوانتوم دات در سال جدید با طراحی هوشمندانه‌تر، رنگ‌های غنی‌تر و کنتراست بالاتر از مدل‌های قبلی ساخته‌شده‌اند.»

تجربه رنگارنگ سرگرمی

ces2017_ch711_curvedmonitor_2

مانیتورهای خمیده کوانتوم دات مدل CH711 از دید یک گیمر حرفه‌ای طراحی و در دو اندازه ۲۷ و ۳۱٫۵ اینچ عرضه شده‌اند. این مانیتورها که قرار است در ابتدای سال ۲۰۱۷ رونمایی شوند، با درجه خمیدگی R1800 و زاویه دید ۱۷۸ درجه این امکان را فراهم می‌کنند که تصویر آنها از هر زاویه با کیفیت بالا قابل دیدن باشد. طراحی ارگونومیک این مانیتورها سبب شده که امکان تنظیم زاویه افقی یا عمودی آنها به راحتی وجود داشته باشد تا کاربر بتواند با راحتی بیشتری از آنها استفاده کند. کیفیت تصویر ترکیبی از فناوری پوشش رنگ sRGB حدود ۱۲۵ درصد و وضوح تصویر x 1,440 WQHD 2,560 است که می‌تواند جزییات بسیار زیادی از تصویر نمایش بدهد. طراحی زیبا و براق ۳۶۰ درجه‌ای CH711 می‌تواند کامل کننده هر چیدمان و هر دستگاه کامپیوتر خانگی باشد، بدنه سفید درخشان آن به نحوی طراحی شده که دکمه پاور و ورودی HDMI زیر اتصال پایه به مانیتور جاگرفته‌اند و زاویه دید سه جانبه است.

تکامل مانیتورهای کوانتوم دات

مانیتورهای  CFG70و CF791 که دسامبر سال گذشته در آمریکا رونمایی شدند هم در CES امسال عصر جدید را آغاز خواهند کرد. مدل ۲۷ و ۲۴ اینچیCFG70  برای استفاده گیمرهای حرفه‌ای طراحی شده‌ و با استفاده از فناوری تصویر بهینه‌سازی شده کوانتوم دات سامسونگ و زاویه دید گسترده و راحت تلاش دارد تجربه بازی کردن را برای گیمرها متفاوت کند. این مانیتورها با ویژگی‌های مخصوص تجربه کاربری بازی و امکان کالیبره کردن و بهینه‌سازی تصویر برای ژانرهای بازی  FPS RTS, RPG و AOS مناسب هستند.

مدل CF791 با درجه خمیدگی R1,500 و نسبت ابعاد تصویر ۲۱:۹ می‌تواند برای محیط کار ایده‌آل باشد. با استفاده از فناوری تصویر درکنار تصویر (PBP) کاربر می‌تواند محتوای مورد نظر خود را از هر دستگاهی که به وسیله کابلHDMI  یا  DPبه آن متصل شده باشد، در کنار هم یا در هر کجای صفحه قرار دهد و فناوری بهینه شده تصویر در تصویر  (PIP)هم اجازه می‌دهد که محتواهای متفاوت بدون از دست دادن کیفیت و وضوح تصویر در هر گوشه صفحه به نمایش درآیند. این مدل هم از امکان تنظیم زاویه برخوردار است و برای محیط‌های مختلف کاری به صورت ارگونومیک مناسب است.

شروع بازی

سامسونگ برای اینکه عرضه این مانیتورهای جدید را جشن بگیرد، شرکت‌کنندگان  CES 2017را به یک رقابت دوستانه در فضای مخصوص بازی این شرکت دعوت کرد. در این ایستگاه‌های بازی بازدیدکنندگان می‌توانند چندین بازی پرطرفدار روز دنیا را با استفاده از مانیتورهای خمیده کوانتوم دات  CFG70بازی کنند. این رقابت‌ها همچنین با نمایشگرهای بزرگ هوشمند سامسونگ به صورت زنده پخش می‌شوند تا دیگر شرکت‌کنندگان  CESامسال هم بتوانند با کیفیت تصویر بالا این رقابت‌ها را دنبال کنند.

نمایشگرهای آینده

ces2017_ch711_curvedmonitor_1

شرکت‌کنندگان CES امسال همچنین این فرصت را دارند که نگاهی به موج آینده نمایشگرهای با وضوح تصویر بالای سامسونگ بیاندازند که قرار است در ابتدای ۲۰۱۷ معرفی شوند.

مانیتور ۲۸ اینچی UH750 سامسونگ که از حاشیه بسیار باریکی برخوردار است، ترکیبی از ویژگی‌های مخصوص استفاده گیمرها با زمان واکنش ۱m/s، کیفیت تصویر کوانتوم دات و وضوح UHD را برای استفاده هرچه بهتر و راحت‌تر کاربران فراهم آورده است.

 مدل‌‌های ۲۳٫۸ و ۲۷ اینچی مانیتور   SH850هم با وضوح تصویر WQHD و اتصال زنجیره‌ای DP و دید سه جانبه، به صورت بدون حاشیه جانبی و به شکل مربعی زیبا طراحی شده‌اند و برای استفاده خانگی و در محل کار ایده‌آل هستند. این مانیتورها همچنین از پایه قابل تنظیمی برخوردارند که قابل چرخاندن و خم کردن است تا راحتی بیشتری از جهت زاویه دید کاربر ایجاد کنند.

برگرفته از
SAMSUNG
لینک کوتاه