بازیگران گمنام نقش‌های اصلی اپیزود هفتم «جنگ ستارگان» را ایفا می‌کنند

نویسنده:

۰۵:۳۵:۲۲

پیپ اندرسن هنرپیشه انگلیسی و کریستال کرِیگ متولد آمریکا که در گلاسکو مشغول تحصیل است، از بین 37000 شرکت‌کننده در آزمون‌های هنرپیشگی این فیلم که در 11 شهر در سراسر انگلستان برگزار شد، انتخاب شده‌اند.
در فیلم‌های قبلی جنگ ستارگان نیز، هنرپیشه‌های گمنام برای بازی در نقش‌های اصلی با آزمون هنرپیشگی انتخاب شده بودند. مایک همیل بازیگر نقش «لوک اسکای‌واکر» نیز در سال 1977 با شرکت در مصاحبه هنرپیشگی موفق به بازی در این فیلم شد. او در دو فیلم اصلی دیگر جنگ ستارگان نیز بازی کرد و در فیلم جدید، اپیزود هفتم این مجموعه هم حضور خواهد داشت.
تهیه کننده این فیلم، کتلین کندی می‌گوید: "دنیای جنگ ستارگان همیشه در مورد کشف و پرورش استعداد جوان بوده و در انتخاب بازیگران اپیزود هفتم هم ما به این سنت وفادار مانده‌ایم." کندی که رئیس استودیو لوکاس‌فیلم نیز هست افزود: "ما از اینکه افراد زیادی برای دیدن ما و شرکت در مصاحبه‌های آزاد آمدند و انتخاب پیپ و کریستال بازیگران جدید، بسیار خوشحالیم."
کریستال کلارک سال آینده در اولین فیلمش ظاهر می‌شود و پیت اندرسن که به صورت حرفه‌ای به ورزش پارکور می‌پردازد قبلاً در تبلیغ اسپاریدرمن برای شرکت سونی بازی کرده‌است.
 مصاحبه‌های آزاد برای این فیلم، سال گذشته در اکانت توییتر @UKopencall با عنوان "جستجو برای بازیگران نقش اصلی یک فیلم از کمپانی دیسنی" اعلام و تبلیغ شد. کمپانی دیسنی استودیو لوکاس‌فیلم را در سال 2012 خریده‌است.
هم اکنون فیلم‌برداری اپیزود هفتم در استیودیو پاین‌وود انگلستان در حال انجام است. فیلم برداری قسمتی از این فیلم در ماه مه در ابوظبی به پایان رسید و عوامل فیلم در ماه آگوست برای 2 هفته به استراحت خواهند پرداخت.
جنگ ستارگان: اپیزود هفتم به کارگردانی جِی. جِی آبرامز در کریسمس سال 2015 در سینماهای جهان به نمایش در می‌آید.

پریا پورمند

برگرفته از
جنگ ستارگان
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه