Sony با عرضۀ Xperia™ C3 گرایش جهانی به «سلفی» را به‌ جلو می‌راند

نویسنده:

۱۲:۰۹:۱۹

کالوم مک‌دوگال، رئیس بازاریابی Xperia در Sony Mobile Communications گفت: « Xperia C3 تلفن هوشمند بی‌همتای جدیدی از Sony است که برای ارائۀ نهایت تجربۀ اشتراک‌گذاری اجتماعی با دوربین جدید و قدرتمند «PROselfie cam»، ساخته شده است. این تلفن هوشمند همچنین ترکیبی از بهترین‌های Sony با فناوری تصویربرداری پیشرو و مشخصات و عملکرد فوق‌العاده را در ردۀ قیمتی متوسط ارائه می‌کند. روند رشد عکس‌های سلفی هیچ نشانه‌ای از کاهش را نشان نمی‌دهد. از سال ۲۰۱۲ تاکنون استفاده از سلفی ۱۷٬۰۰۰٪ افزایش یافته است به‌گونه‌ای که در سال ۲۰۱۳ واژۀ سلفی به‌طور رسمی به واژه‌نامۀ انگلیسی آکسفورد افزوده شد. ما از ارائۀ نخستین «تلفن هوشمند PROselfie» متعلق به SONY و ایفای نقش در این پدیدۀ جهانی، هیجان‌زده هستیم.»
 
با بهترین تلفن هوشمند ما با دوربین «selfie cam» چیزهای بیشتری را در قاب تصویر جای دهید
Xperia C3 با دوربین جلویی ۵ مگاپیکسلی با زاویه‌دید گسترده (۲۵ میلی‌متر با میدان دید ۸۰ درجه‌ای) که امکان ثبت چیزهای بیشتری در قاب تصویر را می‌دهد، سلفی‌هایی بی‌نقص را در هرزمان و در هرکجا می‌گیرد. شما می‌توانید با فلاش ملایم بی‌همتا در روز یا شب و تنها با دوبار ضربه زدن به روکش پشتی یا با استفاده از ویژگی تشخیص لبخند Smile Shutter، تصاویر را حتی بهتر از حالت واقعی ثبت کرده و با سه کلیک آن‌ها را با دوستانتان به‌اشتراک بگذارید. به لطف حالت خودکار فوق‌العاده برای دوربین جلو تصاویر به‌طور خودکار برای شرایط نوری مناسب تنظیم شده و عملکرد تشخیص صحنۀ خودکار که همراه با HDR و فلاش LED کار می‌کند، موجب اطمینان از ثبت بهترین عکس‌ها و ویدیوهای سلفی در هر شرایط نوری می‌شود. Xperia C3 برای بهبود هرچه بیشتر تصاویرتان، با برنامه‌های از پیش بارگیری شدۀ سلفی دوربین ارائه می‌شود. جلوۀ واقعیت افزوده طرح‌های زمینه‌ای را به‌کار می‌گیرد که به شما اجازۀ افزودن گرافیک‌ها و پویانمایی‌های جالبی مانند کلاه دزدان دریایی، چهره‌های ترسناک و چشمان لیزری، را به عکس‌ها و ویدیوهای سلفی‌تان می‌دهد.
رتوش چهره برنامۀ نوآورانۀ دیگری است که به شما اجازه می‌دهد به‌طور هم‌زمان و با گزینش ترکیبی از ۱۰ حالت زیبایی، ۱۰ گزینۀ قاب DECO واشعۀ جادویی برای ۶ تغییر الگوی بازتابش از چشم، چهرۀ حداکثر دو نفر را در عکس تغییر دهید. همۀ این ویژگی‌ها به شما امکان می‌دهند تا تصاویرتان را به سطح بالاتری ارتقاء داده و دوستان را در شبکه‌های اجتماعی مورد علاقۀ‌تان تحت تأثیر قرار دهید.
برگرفته از
Xperia C3
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه