اتومبیل نیسان وی‌موشن ۲٫۰ (Nissan’s Vmotion 2.0) از نزدیک جذاب‌تر است

نویسنده:

۰۸:۳۷:۵۲

شرکت نیسان تمام مؤلفه‌های طراحی را که معرف این برند هستند، تقویت کرده و اتومبیلی به نام وی‌موشن ۲٫۰ ساخته است.

وی‌موشن ۲٫۰ (Vmotion 2.0) یک سدان اسپرت کانسپت است که روز دوشنبه در نمایشگاه دیترویت رونمایی شد. ظاهراً این اتومبیل نشانگر تکامل زبان طراحی نیسان و الهامی است که از وسایل نقلیه خودران گرفته است.

 

nissan-vmotion-20-concept-12

 

شکل این اتومبیل به تنهایی حرف‌های زیادی برای گفتن دارد. کل بخش جلوی اتومبیل از یک طرح جدید از گریل وی-موشن نیسان بهره می‌برد که توسط چراغ‌های باریک‌تر و ورودی‌های هوای عریض‌تر همراهی می‌شود. خطوط روان و عضلانی این اتومبیل در بخش‌های کناری نیز ادامه دارند و درست جایی که چراغ‌های باریک عقب شروع می‌شوند، تمام می‌شوند.

 

nissan-vmotion-20-concept-11

 

داخل کابین از طرحی ظریف‌تر و ساده‌تر بهره می‌برد. داشبورد این اتومبیل از یک صفحه‌نمایش بزرگ، یک دستگیره که تهویه هوا را کنترل می‌کند و یک دکمه فشاری روشن/خاموش موتور که در جایی کاملاً غیرمنتظره قرار گرفته، بهره می‌برد. مؤلفه‌های دیگری که مهم هستند، عبارت‌اند از فرمانی که قسمت بالایش مسطح است، صندلی‌هایی که شکل عجیبی دارند، تزئینات چوبی و چرمی که در کل کابین دیده می‌شود و سقفی شیشه‌ای و دوجداره که باعث می‌شود فکر کنید فضای بزرگ‌تری در اختیار دارید.

 

nissan-vmotion-20-concept-6

 

شباهت زیاد این اتومبیل به آلتیما باعث شده فکر کنیم احتمالاً به پیش‌نمایشی از این اتومبیل خانوادگی نگاه می‌کنیم؛ اما شرکت نیسان هنوز این موضوع را تأیید نکرده است.

 

nissan-vmotion-20-concept-10 nissan-vmotion-20-concept-9 nissan-vmotion-20-concept-8 nissan-vmotion-20-concept-7 nissan-vmotion-20-concept-5 nissan-vmotion-20-concept-4 nissan-vmotion-20-concept-3 nissan-vmotion-20-concept-2 nissan-vmotion-20-concept-1 nissan-vmotion-20-concept-0 nissan-vmotion2-7 nissan-vmotion2-6 nissan-vmotion2-5 nissan-vmotion2-4 nissan-vmotion2-3 nissan-vmotion2-2 nissan-vmotion2-1

 

برگرفته از
carscoops
لینک کوتاه