رونمایی از تویوتا کمری مختص مسابقه در نمایشگاه دیترویت

نویسنده:

۰۲:۰۸:۱۴

شرکت تویوتا از اتومبیل جدید کمری که مختص مسابقات اتومبیلرانی NASCAR تولید شده، رونمایی کرد.

این کمری از یک موتور V8 ۵٫۹ لیتری بهره می‌برد که ۷۲۵ اسب بخار توان را از طریق یک جعبه‌دنده دستی ۴ سرعتی به چرخ‌های عقب می‌فرستد.

۱۵۸۷۴۸۹۸_۱۰۱۵۴۴۹۵۷۰۷۶۶۷۹۴۶_۲۳۷۸۴۳۵۴۰۱۷۷۳۸۱۶۷۴۵_o

 

مراحل طراحی این اتومبیل مختص مسابقه که با همکاری بخش توسعه مسابقات تویوتا و استودیوی طراحی Calty این شرکت انجام شده، به شدت محرمانه بود و طرفداران NASCAR تا زمان رونمایی از این اتومبیل هیچ سرنخی در مورد این اتومبیل نداشتند.

این کمری جدید قرار است طی ماه آینده میلادی قبل از عرضه نسخه تولیدی در نمایشگاه‌ها در تابستان، در دیتونا مسابقه دهد. چهار راننده معروف Kyle Busch، Carl Edwards، Denny Hamlin و Matt Kenseth از حالا برای شرکت در مسابقه NASCAR تعیین شده‌اند. Busch در سال ۲۰۱۵ جام این مسابقه را برای تویوتا به دست آورد و شرکت تویوتا سال گذشته توانست اولین قهرمانی خود را تجربه کند. حالا باید منتظر ماند و دید که عملکرد کمری در این مسابقه چگونه خواهد بود.

 

۱۵۸۷۵۰۴۲_۱۰۱۵۴۴۹۵۷۰۷۸۹۷۹۴۶_۷۱۹۹۳۶۲۹۲۵۱۴۲۶۳۸۰۴۰_o ۱۵۸۹۵۴۵۶_۱۰۱۵۴۴۹۵۷۰۷۹۲۷۹۴۶_۴۸۸۷۸۲۳۷۴۴۹۶۴۶۰۵۱۱۰_o ۱۵۸۹۵۹۹۳_۱۰۱۵۴۴۹۵۷۰۷۹۶۷۹۴۶_۳۰۶۲۴۲۹۵۰۲۵۹۳۲۹۶۴۷۹_o ۱۵۹۳۶۴۳۷_۱۰۱۵۴۴۹۵۷۰۸۱۰۲۹۴۶_۷۴۴۱۲۰۱۰۵۷۰۱۹۹۲۷۷۸۸_o ۱۵۹۷۲۶۹۸_۱۰۱۵۴۴۹۵۷۰۷۶۸۷۹۴۶_۴۰۸۷۷۲۵۹۳۵۰۲۰۰۳۳۹۰۷_o

 

برگرفته از
carscoops
لینک کوتاه