سبک سفر کنید اما شیک

نویسنده:

۰۱:۴۰:۱۰

اگر از خانم‌های محتاطی هستید که سنگین‌ترین چمدان‌ها را به هزار سختی و زحمت همراه خود می‌کشند، باید به شما بگوییم که هر چه سبک‌تر سفر کنید راحت‌تر و البته شیک‌تر خواهید بود. سخت است اما می‌شود. می‌خواهید بدانید چطور؟

بیایید با هم رک و راست باشیم: احتمالاً برای شما هم مثل خیلی دیگر از خانم‌ها، سخت است سبک سفر کنید و حداقل لوازم را با خودتان حمل کنید. شاید شما یکی از همان‌هایی باشید که به فکر روز مباداست و برای سناریوهای اتفاقی و ناگهانی حتماً خودش را آماده می‌کند و انواع و اقسام لوازم را با خود حمل می‌کند تا در مواقع ضروری استفاده کند.


در همین رابطه بخوانیم: بهترین کوله‌پشتی برای سفر


ما چند ترفند را به شما خانم‌هایی که قصد سفر دارید آموزش می‌دهیم تا با کمک آنها راحت‌تر و سبک‌تر سفر کنید! وقتی قرار است فقط یه چمدان با خودتان بردارید، باید آنقدر خلاق باشید که همه چیز را داخل ساک دستی یا چمدان خود جای دهید. اگر تصمیم دارید یک هفته در سفر باشید، آیتم‌هایی را انتخاب کنید که می‌توانید از آنها با چند کاربرد استفاده کنید و ظاهر خود را مدام تغییر دهید.

how-to-pack-light-ihod-for-ehow

معمولاً راحت‌ترین روش این است که اقلامی که خنثی هستند را با آنهایی که بافت، چاپ‌ یا طرح‌های جالب دارند ترکیب کنید. در اینجا، ما ۱۲ آیتم را به شما پیشنهاد می‌کنیم:

۱- کفش‌های پاشنه‌بند رنگ پا یا کرم‌رنگ

۲- کفش‌های بدون پاشنه پلنگی

۳- بلوزهای سفید یا شیری رنگ

۴- تی‌شرت‌های یقه هفت طوسی

۵- تاپ‌ یا بلوزهای بدون آستین کرم رنگ

۶- شوارهای جین آبی‌رنگ بلند، کشی و جذب

۷- شلوارهای جین سفید، برش‌خورده و تا بالای مچ

۸- دامن کلوش بلند کرم رنگ

۹- کلاه نمدی مردانه لبه پهن مشکی

۱۰- بلوز لی آبی‌رنگ

۱۱- پیراهن مشکی نخی

۱۲- ژاکت بافتنی قلاب‌دوزی ‌شده

 

با این ۱۲ تکه پوشیدنی می‌توانید ۸ روز برای هر موقعیت و مراسمی آماده باشید و در عین سبک بودن بار، در تعطیلات شیک باشید.

تغییر ظاهر از نوک سر تا نوک پا روشی سریع و راحت است که با آن می‌توانید از صبح تا شب با لباس‌ها و تیپ‌های مختلف در مکان‌های متفاوت ظاهر شوید و هر رنگ و ترکیبی را با رنگ دیگر ست کنید. پوشیدن یک لباس دیگر روی این لباس‌ها می‌تواند شیک و جذاب باشد؛ مثل یک ژاکت یا سوییتر که دو رویه باشد.


در همین رابطه بخوانیم: امنیت خانم‌ها در سفر


 یکی- دو تا کلاه و چند مدل زیورآلات همیشه راهی ساده و سریع برای تغییر ظاهر است. مثلاً کلاه نمدی مشکی لبه پهن می‌تواند هم با لباس غیررسمی جور در بیاید و هم با لباس‌های مجلسی. یک پیراهن مشکی ساده هم برای ست کردن و تیپ زدن به روش‌های مختلف  عالی است. البته برداشتن مسواک و لوازم ضروری دیگری که نام نمی‌بریم را فراموش نکنید.

 

برگرفته از
ehow
لینک کوتاه