نامزدهای دریافت جایزه اِمی معرفی شدند

نویسنده:

۰۸:۱۴:۵۲

میشل داکری بازیگر مجموعه Downton Abbey، بندیکت کامبربچ و مارتین فریمن بازیگران مجموعه شرلوک و چیویتل ایوفور در میان نامزهای دریافت این جایزه هستند.
 

مجموعه تلویزیونی فانتزی-تاریخی Game of Thrones با 19 نامزدی در رشته‌های مختلف از جمله بهترین سریال درام، در صدر جدول قرار گرفته است. بعد از آن، سریال تلویزیونی Fargo که اقتباسی از فیلم Fargo (محصول سال 1996) با 18 نامزدی در رشته‌های مختلف(شامل دو نامزدی برای مارتین فریمن و بیلی باب تورونتون) قرار دارد. مارتین فریمن برای بازی در نقش مکمل در مجموعه کوتاه شرلوک نیز نامزد دریافت جایزه امی شده است.
 

سریال Modern Family نیز برای پنجمین بار نامزد دریافت بهترین سریال کمدی شده است. این مجموعه برای دریافت این جایزه با The Big Bang Theory، Louie، Orange is the New Black، Silicon Valley و Veep رقابت می‌کند.
 

متیو مک کاناهی بازیگر برنده جایزه اسکار، برای بازی در مجموعه کوتاه True Detective نیز نامزد دریافت بهترین بازیگر مرد شده است. او برای دریافت این جایزه با برایان کرانستون بازیگر مجموعه Breaking Bad، جف دنیلز از مجموعه Newsroom، جان هِم از مجموعه Mad Men و کوین اسپیسی از House of Cards به رقابت می‌پردازد.

برندگان این جایزه روز بیست و پنجم آگوست در مراسمی در شهر لس آنجلس معرفی خواهند شد.

پریا پورمند

برگرفته از
نامزدهای دریافت جایزه اِمی
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه