۱۶ اتومبیل برتر نمایشگاه دیترویت

نویسنده:

۱۰:۵۴:۰۹

نمایشگاه دیترویت به نوعی یک صحنه بزرگ برای خودروسازان است تا برخی از مهم‌ترین اتومبیل‌ها و محصولات خود را به نمایش بگذارند. در ادامه با ۱۶ اتومبیل برتر نمایشگاه امسال آشنا خواهید شد.

مدل ۲۰۱۸ فورد اف-۱۵۰

۱-fordf-150

مدل جدید این اتومبیل علاوه بر موتورهای دیگر، از یک موتور ۳٫۰ لیتری دیزلی توربو V6 نیز بهره می‌برد که توسط فورد طراحی شده است. هنوز مشخصات عملکرد این اتومبیل منتشر نشده؛ اما با جعبه‌دنده ۱۰ سرعتی و اتوماتیک فورد ارائه خواهد شد و بیش از ۲۴۰ اسب بخار توان خواهد داشت.

مدل ۲۰۱۷ نیسان روگ اسپرت

۲-nissan-rogue-sport

این اتومبیل از یک موتور ۲٫۰ لیتری ۴ سیلندر با ۱۴۱ اسب بخار توان برخوردار است. این موتور قدرت را یا به چرخ‌های جلو یا به همه چرخ‌ها انتقال می‌دهد.

مدل ۲۰۱۸ تویوتا کمری

۳-toyota-camry

این اتومبیل با دو گزینه برای موتور ارائه خواهد شد؛ یک موتور ۲٫۵ لیتری ۴ سیلندر و یک موتور ۳٫۵ لیتری V6 که تغییر داده شده. هر دو موتور با جعبه‌دنده ۸ سرعتی اتوماتیک ارائه خواهد شد.

مدل ۲۰۱۸ هوندا اودیسه

۴-honda-odyssey

این اتومبیل با یک موتور ۳٫۵ لیتری V6 که ۲۸۰ اسب بخار توان دارد و یک جعبه‌دنده ۹ سرعتی اتوماتیک ارائه خواهد شد. تیپ‌های بالاتر این اتومبیل از یک جعبه‌دنده ۱۰ سرعتی اتوماتیک بهره خواهند برد.

مدل ۲۰۱۸ لکسوس ال‌اس ۵۰۰

۵-lexus-ls500

این اتومبیل از یک موتور ۳٫۵ لیتری V6 توربو دوقلو که ۴۱۵ اسب بخار توان دارد، بهره می‌برد که به همراه یک جعبه‌دنده ۱۰ سرعتی و اتوماتیک ارائه می‌شود.

اتومبیل کانسپت آئودی کیو ۸

۶-audi-q8-concept

شرکت آئودی قصد دارد این اتومبیل را در سال ۲۰۱۸ به تولید انبوه برساند. ظاهراً این اتومبیل کانسپت از یک رانشگر هیبریدی بهره می‌برد که ۵۱۶٫۳ پوند بر فوت گشتاور دارد.

مدل ۲۰۱۸ کیا استینگر

۷-kia-stinger

یک موتور ۲٫۰ لیتری توربوشارژ ۴ سیلندر ۲۵۵ اسب بخاری به صورت استاندارد برای این اتومبیل ارائه می‌شود؛ اما گزینه موتور ۳٫۳ لیتری V6 توربو دوقلو که ۳۶۵ اسب بخار توان دارد نیز قابل سفارش است. هر دو موتور با جعبه‌دنده ۸ سرعتی اتوماتیک ارائه خواهند شد.

مدل ۲۰۱۸ جی‌ام‌سی ترین

۸-gmc-terrain

موتور استاندارد این اتومبیل یک موتور ۱٫۵ لیتری توربو با ۱۷۰ اسب بخار توان است؛ اما یک موتور ۲٫۰ لیتری ۲۵۵ اسب بخاری نیز ارائه خواهد شد. هر دو گزینه با یک جعبه‌دنده ۹ سرعتی و اتوماتیک ارائه خواهند شد. همچنین با کمی هزینه بیشتر می‌توانید موتور ۱٫۶ لیتری توربو دیزل که ۱۳۷ اسب بخار توان دارد را سفارش دهید.

مدل ۲۰۱۸ شورلت تراورس

۹-chevy-traverse

بیشتر مدل‌های تراورس از موتور ۳٫۶ لیتری V6 ۳۰۵ اسب بخاری که با یک جعبه‌دنده ۹ سرعتی و اتوماتیک ارائه می‌شود، برخوردار خواهند بود؛ اما گزینه موتور ۲٫۰ لیتری ۲۵۵ اسب بخاری نیز وجود دارد.

اتومبیل کانسپت اینفینیتی کیوایکس ۵۰

۱۰-infiniti-qx

شرکت اینفینیتی در این اتومبیل از موتور جدیدی بهره گرفته که ادعا می‌کند توان را افزایش داده و مصرف سوخت را بهبود می‌بخشد.

مدل ۲۰۱۸ آئودی اس‌کیو ۵

۱۱-audi-sq5

این اتومبیل از یک موتور ۳٫۰ لیتری توربوشارژ V6 با ۳۵۴ اسب بخار توان بهره می‌برد. طبق گفته آئودی، اس‌کیو ۵ می‌تواند در عرض ۵٫۱ ثانیه از سرعت ۰ به سرعت ۱۰۰ کیلومتر در ساعت برسد.

مدل ۲۰۱۸ فولکس‌واگن تیگوان با فاصله محور بیشتر

۱۲-vw-tiguan

این اتومبیل ۱۰٫۷ اینچ از مدل قبلی خود بلندتر است؛ این بدین معنی است که ظرفیت اتومبیل تا ۵۷ درصد افزایش یافته است. تنها موتوری که برای این اتومبیل در نظر گرفته شده، یک موتور ۲٫۰ لیتری توربوشارژ ۴ سیلندر است که ۱۸۴ اسب بخار توان دارد و به همره یک جعبه‌دنده ۸ سرعتی و اتوماتیک ارائه می‌شود.

مدل ۲۰۱۸ مرسدس-بنز ای ۴۰۰ کوپه

۱۳-mercedes-e-class

این کوپه جدید با یک موتور ۳٫۰ لیتری V6 توربو دوقلو که ۳۲۹ اسب بخار توان دارد، ارائه خواهد شد. این اتومبیل دیفرانسیل تمام چرخ خواهد بود.

اتومبیل کانسپت نیسان وی‌موشن ۲٫۰

۱۴-nissan-vmotion

این اتومبیل کانسپت صرفاً برای نمایش آینده محصولات نیسان طراحی و ساخته شده است. اگرچه تنها یک کانسپت است؛ اما طراحی جذابی دارد.

مدل ۲۰۱۷ ب‌ام‌و سری ۵

۱۵-bmw-5-series

بیشتر سری ۵ هایی که در آمریکا عرضه خواهند شد، با نام ۵۳۰ آی و یک موتور ۴ سیلندر ۲۴۸ اسب بخاری ارائه خواهند شد.

اتومبیل کانسپت فولکس‌واگن آی.دی باز

۱۶-vw-id-buzz

بیش از یک دهه است که شرکت فولکس‌واگن اتومبیل‌های کانسپتی از میکرواتوبوس کلاسیک خود به نمایش می‌گذارد. جدیدترین نمونه از این اتومبیل‌ها، اتومبیل آی.دی باز است که کاملاً الکتریکی و خودران است و محدوده مسافتی در حدود ۲۷۰ مایل دارد. این اتوبوس کوچک ظرفیت حمل ۸ سرنشین را دارد. این اتوبوس دیفرانسیل تمام چرخ است و معادل ۳۶۹ اسب بخار توان تولید می‌کند.

 

برگرفته از
popularmechanics
لینک کوتاه