جشنواره پاییزه و زمستانه گوشی‌های سونی (Xperia M dual)

نویسنده:

۱۲:۳۸:۵۰

 
به دنبال جشنواره های مختلفی که از طرف شرکت آرمان همراه آرین با همکاری  شرکت سونی موبایل  برای خریداران محترم گوشیهای سونی در تهران و شهرستان ها برگزار می گردد، دو شرکت با همکاری یکدیگر اقدام به برگزاری جشنواره  ای مخصوص برای خریداران SONY XPERIA M DUAL کرده بودند که از ابتدای پاییز 1392 آغاز و با استقبال گسترده کاربران محترم این جشنواره تا پایان زمستان 1392 تمدید گردید.
در این جشنواره  خریدار،  با ارسال  شماره IMEI گوشی XPERIA M DUAL خریداری شده به شماره پیامک 10007676 و با دریافت پیامکی حاوی این مطلب که گوشی شما دارای گارانتی است ، در قرعه کشی شرکت داده شد .
شایان ذکر است جایزه این جشنواره 100عدد سکه طلا (تمام بهار آزادی) می باشد که  به قید قرعه  به کسانی که مدل فوق را باگارانتی شرکت آرمان همراه آرین خریداری کرده اند تقدیم خواهد نمود.
حال پس از به پایان رسیدن موعد این جشنواره نوبت به برگزاری مراسم قرعه کشی با حضور اصحاب محترم رسانه و اهدای جوایز نفیس این جشنواره به خریدارن محترم رسیده است .
شرکت آرمان همراه آرین با افتخار اعلام می دارد ، همزمان با فرارسیدن ماه مبارک رمضان این مراسم در روز شنبه 21 تیرماه 1393 در محل شرکت برگزار شد. 

برگرفته از
جشنواره پاییزه و زمستانه سونی
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه