بهترین محصول اپل

نویسنده:

۰۸:۳۲:۱۲

برخی فکر می‌کنند کامپیوتر اپل IIe، یا شاید آی‌فون، یا مک‌بوک باشد. اما در نظر خیلی‌ها همان آی‌پاد کلاسیک محصول برتر این شرکت امریکایی است.
جای بحث نیست که آی‌‌پاد و آی‌تیونز روش گوش دادن به موسیقی را برای میلیون‌ها نفر تغییر داده‌اند و همین‌طور روشی که شرکت‌های موسیقی برای پخش آهنگ‌های خود داشتند را متحول کرد. آی‌پاد نسل اول در سال 2001 پرده‌برداری شد و در طی این 13 سال خیلی چیزها عوض شده است اما آی‌پاد کلاسیک هنوز در بازار است.
آی‌پاد کلاسیک برای مبتدیان 160 گیگابایت حافظه داخلی ظرفیت بزرگی از ذخیره موسیقی را با قیمتی مقرون به صرفه فراهم می‌کند. اگر می‌خواهید هزاران فایل موسیقی یا 200 ساعت ویدئو را در جیب خود داشته باشید آی‌پاد کلاسیک به درد شما نمی‌خورد. یک آی‌پاد لمسی 64 گیگابایت شما را قانع خواهد کرد. این محصول با برنامه‌های کاربردی و امکاناتش آی‌پاد لمسی را در جیب خودش می‌گذارد. اما در پخش موسیقی، کلاسیک حرف ندارد.
برخی منتقدان سخت‌افزار آی‌پاد کلاسیک را یکی از معایب می‌دانند. اما کلاسیک من 5 سال است که کار می‌کند و هنوز مشکلی برایش پیش نیامده است. هنوز هم باتری اصلی در حال کار کردن است و 5 ساعت پخش موسیقی را برای من فراهم می‌کند. این خودش خیلی است! من تقریباً هر روز از آی‌پادم استفاده می‌کنم. هر محصول جدید که معرفی می‌شود به پای آی‌پاد کلاسیک من نمی‌رسد. من فقط با آن به موسیقی گوش می‌دهم و عاشق رابط کاربری‌اش هستم. خیلی ملموس است و بهترین وضوح ممکن را دارد. آی‌پاد کلاسیک از مبدل دیجیتال Centrance HiFi M8 / آمپلی‌فایر هدفون برخوردار است که صدا را تقریباً به یک شاهکار هنری تبدیل می‌کند.
کلاسیک آخرین محصول اپل است که رابط 30pin دارد. به همین علت با آی‌پاد داک‌ها و بلندگوهای قدیمی‌تر سازگاری دارد. این شرکت تا سال 2010 توانسته بود 275 میلیون آی‌پاد بفروشد. بر خلاف شایعات، آی‌پاد هنوز هم در فهرست فروش است شاید به این دلیل که اپل هنوز هم آن را تولید می‌کند.
با اینکه این محصول به‌روز نشده است اما با این حال عالی و کامل است. آی‌پاد کلاسیک دقیقاً همان کاری را می‌کند که برایش طراحی شده بود. صدای عالی در بدنه‌ای کوچک با کاربری آسان و قیمت مناسب از دلایل برتر بودن این محصول در میان دیگر محصولات اپل است. اپل هنوز هم کلاسیک را پشتیبانی می‌کند.

سعیده اکبری

برگرفته از
بهترین محصول اپل
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه