معرفی اپلیکیشن “لیست کامل خلافی خودرو”

نویسنده:

۱۲:۰۷:۳۰

اینترنت نقش بسزایی در بالا رفتن سرعت و راحت‌تر شدن انجام بسیاری از امور داشته است. همچنین به مرور زمان نیز شاهد ورود اینترنت به عرصه‌های گوناگونی هستیم که هریک کمک بزرگی به جلوگیری از اتلاف وقت شما می‌کنند. این بار با معرفی اپلیکیشنی در خدمت شما هستیم که چک کردن خلافی خودرو یا بررسی نمرات منفی گواهینامه شما را به ساده‌ترین شکل ممکن تبدیل می‌کند. برای شناخت بیشتر این اپلیکیشن تا پایان مطلب همراه ما باشید.

لیست کامل خلافی خودرو نام اپلیکیشنی از گروه MKDeveloper است که با یک رابط کاربری ساده به شما اجازه می‌دهد جزئیات دقیق خلافی‌های خود مانند شهر و محل دقیق تخلف، شرح و نوع هر تخلف، مبلغ هر تخلف، تاریخ تخلف و… را مشاهده کنید. این اپلیکیشن به شما کمک می‌کند از قانون‌شکنی‌هایی که بطور ناخودآگاه مرتکب می‌شوید به سرعت اطلاع پیدا کرده یا اگر در مسیری به طور مکرر جریمه می‌شوید پیش از سنگین شدن مبلغ جریمه متوجه شده و از تکرار آن جلوگیری کنید. همچنین با استفاده از این اپلیکیشن دیگر نیازی نیست برای هر بار دریافت لیست خلافی خودروی خود به دفاتر پلیس +۱۰ مراجعه کنید، بلکه تنها با چند کلیک ساده می‌توانید خلافی خود را مشاهده کرده و جریمه آن را نیز پرداخت کنید!

 

 

لیست کامل خلافی، هیچ‌گونه هزینه اضافه‌ای برخلاف سامانه پیامکی که به ازای هر استعلام مبلغ پانصد تومان دریافت می‌کند نداشته و شما می‌توانید با یکبار خرید این برنامه بصورت کاملا رایگان بارها استعلام گرفته و جرایم خود را پرداخت کنید. برای دریافت این اپلیکیشن می‌توانید به فروشگاه بازار مراجعه کنید.

 

برگرفته از
فوت و فن
لینک کوتاه