بهترین آهنگ‌ها برای تست بلندگو

نویسنده:

۱۱:۰۶:۴۲

اینها ۱۰ آهنگ برتر برای تست قدرت صدای بلندگوی شما هستند. حتماً امتحان کنید.

وقتی نوبت خرید اسپیکر یا بلندگوی نو می‌رسد و به فروشگاه لوازم صوتی و تصویری می‌روید تا مدلی که مورد نظرتان است را بخرید، فروشنده بلندگو با شما در مورد چیزهایی از قبیل پهنای باند، نسبت سیگنال به نویز، واحدهای درایور، توان اسمی خروجی و نوع مگنت صحبت می‌کند. این مشخصات خوب و اغواکننده هستند اما وقتی یک بلندگوی جدید می‌خرید، حتماً می‌‌خواهید ببینید صدای آن چطور است. اما از کجا باید بفهمید که بلندگوهای شما بلندگوهای خوبی هستند؟

ما در آهنگ‌ها و قطعات موسیقایی مختلف جست‌وجو کردیم و بهترین‌هایی را که قدرت بلندگوی شما را نشان می‌دهند را انتخاب کردیم. برخی از این آهنگ‌ها صدای باس قوی دارند و برخی دیگر صدای لرزش زیبای تارها را به زیبایی به گوش شما می‌رساند. بدون در نظر گرفتن سبک موسیقی، اگر این آهنگ‌ها را به فروشگاه لوازم الکترونیک ببرید و هر کدام را با صدای بلند گوش دهید، متوجه خواهید شد که کدام یک از بلندگوها را به خانه ببرید.

وقتی در حال بررسی هستید که کدام نوع بلندگو برای شما بهتر است حتماً در اینترنت به دنبال بررسی‌های تخصصی بلندگوها بگردید و آنها را مطالعه کنید تا بر حسب نیاز خود و محیطی که می‌خواهید بلندگو را استفاده کنید انتخاب نهایی خود را داشته باشید. شاید بخواهید بلندگوهای همراه را انتخاب کنید و با خودتان هر جایی ببرید، یا بلندگوهای ثابت و قدرتمندی را انتخاب کنید که مناسب فضای بزرگ منزل شما باشد.

حالا بیایید با هم بلندگوها را با این ۱۰ آهنگ‌ برتر تست کنیم:

#۱۰ Welcome to the Jungle – Guns N’ Roses

#۹ Caribbean Blue – Enya

#۸ Brass Monkey – Beastie Boys

#۷ Clair de Lune – Claude Debussy

#۶ All Along the Watchtower – The Jimi Hendrix Experience

#۵ Axel F – Harold Faltermeyer

#۴ William Tell Overture – Gioachino Rossini

#۳ Hotel California (Live) – The Eagles

#۲ Baba O’ Riley – The Who

#۱ Bohemian Rhapsody – Queen

برگرفته از
toptenreviews
لینک کوتاه