تاثیر سرور اختصاصی ایران در گسترش شبکه ملی اطلاعات

نویسنده:

۱۲:۱۱:۰۱

به گزارش اداره کل ارتباطات زیرساخت شرکت مبین هاست سرور اختصاصی ایران مهمترین نقش را در شبکه ملی اطلاعات ایفا می‌کند. شبکه ملی اطلاعات به منظور افزایش سرعت کاربران و همچنین ایجاد بستری ایمن و جلوگیری از تهدیدات دشمنان راه اندازی شد.

سرور اختصاصی به عنوان پایه اولیه این شبکه می باشد به نحوی که تمامی اطلاعات و میزبانی سایت های داخلی می بایست بر روی سرور اختصاصی ایران قرار گیرد . با تصمیم وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برای امکان میزبانی سایت های حساس کشور در داخل پروژه ایجاد دیتاسنتر های جدید و مبتنی بر دانش روز آغاز شد و این بستری بود برای ایجاد بستر شبکه ملی اطلاعات . سرور مجازی ایران نیز به عنوان سرویس مهم دیگر بر روی این بستر قابلیت راه اندازی یافت.

مبین هاست با داشتن فضای دیتاسنتری و امکان ارائه سرور اختصاصی و سرور مجازی برای سازمان ها و ارگان های دولتی این امکان را یافت تا در داخل کشور و بهره مندی از شبکه ملی متصل به اینترنت و اینترانت ارائه سرویس کند.

مراکز اصلی ارائه سرور اختصاصی ایران که توسط مبین هاست پیشنهاد  می گردند  به ترتیب سرور اختصاصی دیتاسنتر زیرساخت مرکز امام خمینی و همچنین دیتاسنتر زیرساخت مرکز ال سی تی می باشد.

در اولویت بعدی می توان سرور اختصاصی دیتاسنتر پارس آنلاین مرکز آپادانا را به عنوان دیگر گزینه مناسب انتخاب کرد . همچنین با توجه به اینکه سرور اختصاصی دیتاسنتر تبیان به عنوان ارائه دهنده سرویس و خدمات سرور اختصاصی مبین هاست با لینک فیزیک نظری می باشد گزینه ای خوب برای میزبانی سایت های ملی و دولتی و استراتژیک کشور می باشد . مبین هاست در تمام مراکز مذکور امکان ارائه خدمات کولوکیشن و همچنین ارائه سرور مجازی ایران یا همان وی پی اس ایران را دارد . همچین برای میزبانی سایت های با بازدید کمتر امکان ارائه هاست و خرید هاست ایران را دارید . هاست ایران بر روی کنترل پنل سی پنل بوده و از کیفیت خوبی برخودار است.

تمام سرور های اختصاصی مبین هاست در ایران با برند اچ پی و دل و سوپر میکرو عرضه می شود و با بهترین سخت افزار و با هارد اس اس دی عرضه می گردند. در صورتی که برای سازمان و یا شرکت خود به دنبال خرید سرور اختصاصی ایران مبین هاست هستید حتما تعرفه های مناسب ما را بررسی کنید . مبین هاست با داشتن مناسبترین و بهترین کیفیت در عرضه سرور اختصاصی با کیفیت و همچنین داشتن پشتیبانی ۲۴ ساعته و رعایت حقوق مصرف کننده و همچنین حفظ حریم خصوصی کاربران توانسته است میزبان خوبی برای سازمان ها و ادارات باشد . سرور مجازی ایران و همچنین هاست ایران به عنوان دیگر سرویس های حرفه ای مبین هاست که قابلیت ارائه بر روی شبکه ملی اطلاعات دارند مطرح هستند . در آخر قابل ذکر است که مبین هاست بر اساس دانش روز و به عنوان یک شرکت دانش بنیان در راه تحقق اقتصاد مقاومتی مد نظر رهبری در حال فعالیت است و با بهره گیری از نیرو های جوان و تحصیل کرده مومن آماده ارائه بهترین سرویس می باشد . از سایت مبین هاست برای بررسی تعرفه ها دیدن کنید.

برگرفته از
mobinhost
لینک کوتاه

دیدگاه