مشخصات و قیمت مدل ۲۰۱۷ پورشه پانامرا ۴ ای-هیبرید

نویسنده:

۱۰:۴۸:۴۹

مدل ۲۰۱۷ پورشه Panamera 4 E-Hybrid طی هفته جاری وارد بازار خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مشخصات فنی و قیمت این خودرو با ما همراه باشید.

همان‌طور که در نمایشگاه خودروی پاریس اعلام شد، قیمت پانامرا ۴ ای-هیبرید (Panamera 4 E-Hybrid) قبل از به‌کارگیری آپشن‌ها و احتساب هزینه‌های تحویل از ۲۴۲٬۶۰۰ دلار شروع می‌شود. این بدان معنی است که این خودرو از مدل پایه پانامرا که دیفرانسیل عقب است، ۳۲٬۶۰۰ دلار و از پانامرای دیفرانسیل تمام چرخ که از همان موتور V6 پانامرای ۴ ای-هیبرید بهره می‌برد، ۲۲٬۲۰۰ دلار گران‌تر است.

پانامرای ۴ ای-هیبرید از یک موتور ۲۴۳ کیلوواتی به همراه یک موتور الکتریکی ۱۰۰ کیلوواتی بهره می‌برد. این دو موتور روی هم توانی معادل ۳۴۰ کیلووات تولید می‌کنند.

 

 

مشخصات اولیه تأییدشده برای نسخه استرالیای این خودرو عبارت‌اند از چرخ‌های ۱۹ اینچی، سیستم تعلیق بادی انعطاف‌پذیر با سیستم مدیریت ثبات فعال پورشه (PASM)، ۶ پیستون در ترمزهای جلو (۳۹۰ میلی‌متر) و ۴ پیستون در ترمزهای عقب (۳۶۵ میلی‌متر)، اسپویلر عقب تطبیقی، یک دریچه برقی در عقب، یک کاپوت فعال و ایمن، آینه‌های الکتریکی، تاشو و گرم شونده و چراغ‌های ال‌ای‌دی در جلو و عقب و چراغ‌های مختص روز.

پانامرا ۴ ای-هیبرید در دو رنگ سه‌بعدی استاندارد و ۸ رنگ متالیک اختیاری (بدون هزینه اضافی) یا یک رنگ از ۵ رنگ ویژه با پرداخت هزینه ۸٬۲۹۰ دلار ارائه می‌شود. علاوه بر چرخ‌های استاندارد ۱۹ اینچی، می‌توانید از میان ۹ طرح چرخ ۱۹، ۲۰ و ۲۱ اینچی که رنگ هماهنگی با بدنه دارند، یکی را انتخاب کنید. قیمت این چرخ‌ها بسته به اندازه و استایل بین ۱٬۰۹۰ تا ۹٬۳۸۰ دلار متغیر است.

این خودرو دارای کروز کنترل انعطاف‌پذیر، کنترل آب‌وهوای ۴ منطقه، یک صفحه‌نمایش لمسی ۱۲٫۳ اینچی برای سیستم اینفوتینمنت، حسگرهای پارک در جلو و عقب با ۳ دوربین ۳۶۰ درجه، سازگاری با اپل کارپلی و استاندارد DAB+ است. همچنین یک بسته Sport Chorno به صورت استاندارد ارائه می‌شود. شما می‌توانید از میان سه تزئین نیمه چرمی که به رنگ‌های سیاه، خاکستری عقیق و دو طیف از سیاه/بژ (با پرداخت هزینه ۸۹۰ دلار) یکی را انتخاب کنید.

 

 

صندلی‌های جلو به صورت استاندارد دارای یک طرح راحت برقی هستند که در ۱۴ سمت حرکت می‌کنند و گرم می‌شوند. صندلی‌های اسپرت انعطاف‌پذیر برقی که در ۱۸ جهت حرکت می‌کنند نیز با پرداخت ۳٬۱۹۰ دلار ارائه می‌شوند. این خودرو مثل تمام خودروهای پورشه دارای فهرستی بلند از گزینه‌ها و امکانات برای داخل و خارج خودرو است که با پرداخت هزینه بیشتر ارائه می‌شوند.

سیستم‌های افزایش ایمنی شامل دید در شب (۵٬۸۹۰ دلار)، دستیار تغییر لاین (۱٬۸۹۰ دلار) و دستیار ترافیک (۹۹۰ دلار) برای خریداران قابل ارائه هستند.

 

 

شارژر پلاگین این خودرو با دو کابل برای برق خانگی ۲۳۰ ولت و برق صنعتی سه‌شاخه ۲۳۰ ولتی به صورت استاندارد ارائه می‌شود. با این حال، شارژر ۳٫۶ کیلوواتی با قابلیت شارژ در ۵-۸ ساعت را می‌توان با پرداخت ۱٬۴۹۰ دلار به یک شارژر ۷٫۲ کیلوواتی با قابلیت شارژ در ۳-۶ ساعت ارتقا داد.

 

 

این پورشه جدید ۵ در که هیبریدی پلاگین است می‌تواند در عرض ۴٫۶ ثانیه به سرعت ۱۰۰ کیلومتر در ساعت برسد.

 

برگرفته از
caradvice
لینک کوتاه