جین باغ‌وحشی! مدی که شیرها و ببرها خالق آن هستند + ویدیو

نویسنده:

۰۶:۵۰:۲۷

شیرها، ببرها و خرس‌های زنده و واقعی پارچه‌های جین را پاره می‌کنند تا نسخه محدودی از آنها به عنوان شلوار جین پاره به فروش برسد.
ممکن است درصدد خرید شلوارهای جین از پیش پاره‌شده باشید. اما اگر این پارگی‌ها را دندان و پنجه‌های حیوانات خطرناک ایجاد کرده باشند چه؟


یک سری محدود از جین، به نام جین باغ‌وحشی (Zoo Jeans) همین گونه تولید شده است. باغ‌وحش کامین در هیتاچی ژاپن با کلوپ مینِکو پارچه‌های جینی تولید کرده‌اند که پارگی‌ها آنها توسط خرس‌ها، شیرها و برهای وحشی این باغ‌وحش ایجاد شده است.
در ابتدا این پارچه دور اسباب‌بازی مورد علاقه حیوان پیچیده و دوخته می‌شود: چیزهایی مثل تایرهای کهنه یت توپ‌های لاستیکی بزرگ. سپس در قفس‌های حیوانات درنده باغ وحش نگهداری می‌شود؛ جایی که هدف حملات وحشیانه حیواناتی قرار می‌گیرد که در پی اشیای ناشناخته هستند.
سپس پارچه بازیابی، شسته و دوخته می‌شود و سه جفت شلوار جین از آنها تهیه می‌شود؛  دو تا از آنها ساخته دست آقا شیره! و یکی را ببرهای تیزچنگال تولید کرده‌اند. این گروه نگفتند که چرا جین‌هایی که خرس‌ها پاره می‌کنند استفاده نمی‌شود اما احتمال دارد که این کار زیاد برای خرس‌ها سرگرم‌کننده نباشد.

هنوز این جین‌ها فروشی نیستند و فعلا در ژاپن به مزایده گذاشته شده‌اند تا هم برای باغ وحش و هم بنیاد جهانی حیات وحش پول جمع شود.
 

سعیده اکبری

برگرفته از
جین باغ‌وحشی
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه