با همکاری موسسه شهر کتاب و شرکت فناپ فروشگاه اینترنتی شهر کتاب افتتاح شد

نویسنده:

۱۱:۳۳:۱۰


به گزارش روابط‌عمومی بانک‌پاسارگاد، مراسم افتتاح فروشگاه اینترنتی شهرکتاب که همزمان با افتتاح همایش "حافظ و دوستی" برپا شد، با حضور دکتر مجیدقاسمی مدیرعامل بانک‌پاسارگاد، مهندس مهدی فیروزان مدیرعامل موسسه شهرکتاب، اساتید حوزه فرهنگ و ادب، سفرای تاجیکستان، تونس و هندوستان و علاقه‌مندان به حافظ برگزار شد.

بر اساس این خبر در این فروشگاه اینترنتی که پشتیبانی مالی راه‌اندازی آن، بر عهده‌ بانک‌پاسارگاد بود، هفتاد هزار کالای فرهنگی و کتاب، برای فروش عرضه شده و کاربران و علاقه‌مندان می‌توانند بدون محدودیت‌ جغرافیایی از امکانات آن بهره‌مند شوند.

در این مراسم دکتر مجید قاسمی مدیرعامل بانک‌پاسارگاد، رویکردهای فرهنگی بانک‌پاسارگاد و ضرورت توجه به این اقدامات را در گستره‌ سیاست‌‌گذاری‌های این بنگاه اقتصادی قلمداد کرده و گفت: واژه‌ پاسارگاد، ملهم از معنویت، تاریخ و تمدن ایرانی است. این نام که مرکز پارسیان نام دارد، از بین ١١٩٤ نام، طی فرایندی مشخص و علمی، به دنبال احساس دین به تاریخ، گزینش شده‌است. این نام برای ما مسئولیت همیشگی و تعهد در پی خواهد داشت. دقت و تعهد به تاریخ و تمدن ایران باعث غرور ذی‌نفعان بانک پاسارگاد شده‌است. دکتر قاسمی ادامه‌داد: بسیاری از بنگاه‌های اقتصادی، دغدغه‌های فرهنگی دارند، چراکه احساس تعهد به فرهنگ ایرانی، در همه‌ی ایرانیان نهادینه است.

در این مراسم همچنین مهندس فیروزان، اهداف و نیات مرکز فرهنگی شهرکتاب را، در جهت تحقق توسعه‌، تشریح کرد .

گفتنی است فروشگاه اینترنتی شهرکتاب به آدرس shop.bookcity.org  درتلاش است ضمن تحقق چشم‌انداز «بزرگ‌ترین فروشگاه فرهنگی فارسی زبان»، مرجعی برای دسترسی علاقه‌مندان فرهنگ و هنر فارسی در تمام جهان باشد. این فروشگاه هم اکنون با دارا بودن بیش از ٧٠ هزار کتاب و کالاهای فرهنگی و هنری، و با رویکرد تکریم مشتریان و تسهیل دسترسی آماده ارائه خدمات به تمام شهرهای ایران و همچنین سراسر دنیا می‌باشد.

برخی از ویژگی‌های این فروشگاه عبارتند از امکان جستجوی پیشرفته، درگاه پرداخت امن پاسارگاد، ارائه خدمات تخفیف و بن‌کارت به سازمان و شرکت‌ها و همچنین امکان خرید از طریق ارسال پیامک به شماره ٣٠٠٠٨٩٥١٨٩٥١ و یا خرید تلفنی از طریق شماره ٨٨٧٤٢١١٨-٠٢١

برگرفته از
شهرکتاب
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه