مواردی که در ماه عسل باید بدانید!

نویسنده:

۰۱:۲۶:۰۴

به گزارش سایت عروس، برای خاص تر شدن  و کم هزینه تر شدن سفر ماه عسلتان تلاش کنید برای برآورده شدن رویای متفاوت خود، یک مکان محلی را جایگزین یک مقصد معروف نمایید.  اگر دوست دارید همیشه خاص باشید باید خاص رفتار نمایید  .شما می‌توانید مقصد های پیش پا افتاده را از یاد ببرید و مکان‌های نزدیک را که مکان‌های منحصر به فرد و خاصی هستند جستجو کنید.

و این خیلی کم هزینه تر  از مسیرهایی است که یک روز کامل وقت شما را صرف می نماید.  آیا می دانید رفتن به ماه عسل، چه زمانی بعد از مراسم عروسی اتفاق خواهد افتاد؟  زمانی که مکان سفر خود را مشخص نمودید، هماهنگی با برنامه ها دیگر بستگی به خود شما دارد.

زمان انتخاب تاریخ سفر، توجه کنید حداقل یک روز بین مراسم عروسی و شروع سفرتان فاصله بدهید.  عروس و  داماد هایی که دقیقا فردای عروسیشان به سفر برنامه ریزی شده شان می روند، الزاما زمانی که به مقصد مورد نظر می رسند بسیار خسته می باشند.

لکن  آنها حتی دیدارهای بعد از مراسم عروسی را هم در منزلشان از دست خواهند داد.  اگر برایتان مقدور می باشد، حدالامکان  روز بعد از عروسی تان را به آرامی و در استراحت سپری کنید و از کنار هم بودنتان لذت کافی را ببرید.

حتما در کنار خانواده، اقوام و  فامیلهایتان وقت بگذرانید، چرا که آنها آمده اند تا بهترین روزهای زندگی شما را به شادی بگذرانند.  این را در نظر بگیرید که حال شما یکی شده اید و خانواده هایتان به هم نزدیک شده اند پس سعی کنید باعث کدورت و دلخوری برای حرف های پوچ نشوید.  حال به آموزش ماه عسل رفتن عروس و داماد می پردازیم و نکاتی را به شما در این زمینه آموزش خواهیم داد.

اول از همه لوازم و وسایلی را که پیشنهاد می شود با خود بردارید را در اینجا برایتان لیست می کنم تا چیزی را از قلم نندازید.

 1. اول از همه یک چمدان
 2. وسایل بهداشتی: مانند شامپو،صابون، لیف، حوله ، سشوار، دمپایی، شانه و حتی اتوی مسافرتی و …
 3. دوربین عکاسی و یا حدالامکان فیلم برداری برای ثبت خاطرات تکرار نشدنیتان این نکته را در خاطر داشته باشید اگر دوربین دارید از سلامت آن حتما مطمئن شوید.
 4. لباس های مورد نیاز برای مدت زمان سفر را با خود بردارید چه در فصل سرما چه در فصل گرما، بستگی به زمان و مکان سفرتان دارد.
 5. حتما بیمه نامه سفر را تهیه کنید، چرا که مسئله ای ضروری برای ایمنی شما می باشد.
 6. از کلیه مدارک سفرتان مانند شناسنامه ،شماره تلفنها و…یک کپی تهیه نمائید و نزد خانواده خود بگذارید تا در صورت ضرورت بشما دسترسی داشته باشند.
 7. اطمینان پیدا کنید که کلیه کارتهای اعتباریتان از نظر زمان و پول معتبر هستند که خدای ناکرده دچار مشکل نشوید.
 8. حتما لیستی مجزا از ملزومات سفر مانند لباس، لوازم بهداشتی و … تهیه کنید.
 9. مطمئن شوید که پول و مدارک مورد نیاز را به همراه دارید.
 10. اگر با وسیله نقلیه خودتان قرار است سفر کنید، نقشه ی محل اقامت شهر یا کشور را حتما تهیه نمایید.
 11. حتما کیف کمکهای اولیه را تهیه کنید و در چمدان خود بگذارید.

اینها تنها بخشی از نکاتی بود که ما برای شما بازگو نمودیم.  لکن هر کسی باید بداند در سفر چه چیزهایی برایش ضروری می باشد.

امیدواریم توانسته باشیم بخشی از نیازهای شما را در مورد مسافرت ماه عسل برآورده کرده باشیم.

منبع: سایت عروس (http://www.Aroos.co)

برگرفته از
عروس
لینک کوتاه

دیدگاه