پردرآمدترین بازیگران سال ۲۰۱۴

نویسنده:

۰۵:۴۰:۵۱

 
رابرت داونی جونیور ستاره فیلم آیرون من(Iron Man)، با درآمدی حدود 75 میلیون دلار در صدر لیست سالیانه مجله فوربز قرار گرفت. بیشتر درآمد این بازیگر 49 ساله بین ژوئن 2013 تا ژوئن 2014 از بازی در آخرین فیلم آیرون من (Iron Man 3) بدست آمده است. این فیلم که ماه مه سال گذشته اکران شد، 1.2 میلیارد دلار در گیشه ها فروخت.
دومین نفر این لیست، کشتی‌گیر سابق راک یا دواین جانسون است که در سال گذشته در رده پنجم قرار داشت. این بازیگر 42 ساله بعد از بازی در فیلم های G.I. Joe: Retaliation و Fast and Furious درآمدی در حدود 52 میلیون دلار داشته است.
بردلی کوپر ستاره فیلم Hangover با درآمد 46 میلیون دلار در مقام سوم جای گرفت. لئوناردو دی کاپریو با وجود بازی در فیلم‌های درخشانی مانند The Wolf of Wall Street و Great Gatsby در سال گذشته، با درآمدی حدود 39 میلیون دلار نفر چهارم این لیست است.
کریس همزورث، بازیگر فیلم‌های Thor و Avengers با درآمد 37 میلیون دلاری جایگاه پنجم را در میان پردرآمد ترین بازیگران سال هالیوود از آن خود کرد.
از دیگر بازیگرانی که در 10 نفر اول این لیست قرار گرفته اند، مارگ والبرگ و ویل اسمیت(هر دو با درآمدی حدود 32 میلیون دلار) هستند.


پریا پورمند
برگرفته از
پردرآمدترین بازیگران
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه