اپلیکیشن بج برای معرفی صفحه رسمی اشخاص پرطرفدار در شبکه‌های اجتماعی

نویسنده:

۱۲:۵۱:۳۷

بج جهت معرفی صفحه رسمی اشخاص پرطرفدار در اینستاگرام، فیسبوک، تویتر، کانال تلگرام، سایر شبکه‌های اجتماعی، وب سایت و ایمیل تایید شده ایشان مورد استفاده قرار میگیرد.

هنرمندان، ورزشکاران، مسئولان کشور و شخصیت‌های تاثیرگذار ایرانی با دریافت نشان تایید بج‌، صفحه رسمی خود در شبکه‌های اجتماعی را معرفی میکنند تا از سوء استفاده صفحات جعلی جلوگیری شود.

کابران با جستجو در بج میتوانند پروفایل هنرمند مورد علاقه خود را پیدا کنند و در صفحه پروفایل به صفحه رسمی و تایید شده آن هنرمند وارد شوند.

در صفحه پروفایل از طریق لمس آیکون های شبکه‌ها میتوانید به صفحه رسمی شخص مورد نظر برسید.

مثلا در پروفایل رضا گلزار با لمس آیکون اینستاگرام به صفحه رسمی گلزار در اینستاگرام خواهید رسید.

اشخاص پرطرفدار نیز میتوانند با ثبت نام و عضویت در بج صفحه رسمی خود در شبکه‌های اجتماعی را معرفی نموده و پس از تایید مدیریت بج، صفحه پروفایل ایشان در اپلیکیشن نمایش داده میشود.

توجه: ثبت نام و ایجاد پروایل در این برنامه فقط برای اشخاص پرطرفدار مجاز است و پروفایل سایر افراد تایید نخواهد شد.

استفاده از این برنامه بسیار ساده است و تنها کافیست نام ورزشکار ، بازیگر یا خواننده مورد نظر خودتان را جستجو کنید.

تمام بخش‌های اپلیکیشن بج بصورت کامل و برای همیشه رایگان است.

صفحه رسمی و تایید شده اینستاگرام بازیگران و کانال تلگرام بازیگران را در این اپلیکیشن پیدا کنید.

همچنین از طریق اپلیکیشن بج به صفحه اشخاص مشهور در ویکی پدیا نیز دستری دارید تا اطلاعات بیشتری در مورد شخص مورد نظر داشته باشید . و صفحه بازیگران در imdbb نیز لیست فیلم هایی که هنرمند در آن حضور داشته نمایش داده میشود.

یکی از ویژگی‌های بج نمایش صفحه خوانندگان در ساندکلاد Soundcloud است که در این صفحه میتوانید بصورت رایگان آهنگ‌های آن خواننده را گوش کنید.

برای دانلود اپلیکیشن بج و مشاهده صفحه رسمی بازیگران، خوانندگان، ورزشکاران، مسئولین و سایر اشخاص پر طرفدار در اینستاگرام ، به کافه بازار مراجعه کنید:

برگرفته از
فوت و فن
لینک کوتاه

دیدگاه