بازی برای قاب QuickCircle ال‌جی

نویسنده:

۰۹:۵۹:۰۲

 
ال‌جی الکترونیکس (ال‌جی) برای اینکه ثابت کند قاب QuickCircle علاوه بر کاربردی بودن به همان میزان سرگرم‌کننده نیز هست، امروز اولین بازی موبایل در دنیا را معرفی کرد که منحصراً برای قاب پنجره‌دار ال‌جی G3 ساخته شده است. حالا، علاوه بر مطلع شدن از زمان، تماس گرفتن و ثبت تصویر بدون باز کردن قاب، کاربران ال‌جی G3 با قاب QuickCircle می‌توانند در حال حرکت نیز با یک بازی رایگان به نام Puppy Pop کمی سرگرم شوند.
 
بازی Puppy Pop یک بازی معماگونه با تطبیق دادن سه تصویر است که ال‌جی به طور ویژه برای G3 با قاب QuickCircle ساخته است تا بتوان از طریق پنجره باز روی قاب بازی کرد. بازیکنان می‌توانند با کشیدن خط روی سه یا چند سگ شبیه به هم امتیاز خود را بالا ببرند و قبل از تمام شدن زمان تا می‌توانند سگ‌ها را حذف کنند. امتیازات را می‌توان در سایت‌های شبکه‌های اجتماعی مورد علاقه به اشتراک گذاشت.
 
بازی Puppy Pop راهی سرگرم‌کننده و منحصربه‌فرد برای تجربه قاب QuickCircle است. این بازی نمایانگر تلاش مداوم ال‌جی برای ایجاد محتوای موبایلی است که کارایی محصولاتش را افزایش دهد. بازی Puppy Pop نمونه‌ای از چندکاره بودن و انعطاف‌پذیری کیت توسعه نرم‌افزاری QCircle ال‌جی دارد که در سایت developer.lge.com برای توسعه‌دهنگان در دسترس است تا برنامه‌های کاربردی و کارایی‌هایی جدیدی برای قاب QuickCircle ایجاد کنند.
 

بازی Puppy Pop از 23 ژانویه در فروشگاه مجازی Google Play Store  برای دانلود رایگان عرضه می‌شود.
برگرفته از
Puppy Pop
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه