مدل ۲۰۱۸ لکسوس ال‌اس

نویسنده:

۱۰:۳۰:۰۱

شرکت لکسوس سدان پرچم‌دار خود ۵۰۰ LEXUS LS را به‌روزرسانی کرده و این خودرو را در نمایشگاه دیترویت ۲۰۱۷ به نمایش گذاشت. در ادامه به طراحی جدید داخل و خارج این خودرو نگاهی می‌اندازیم.

در حالی که لکسوس ال‌اس فعلی مجهز به گریل مشبک مختص شرکت لکسوس است، مدل جدید با برخورداری از زاویه‌های تیزتر و فرورفتگی‌های عمیق‌تر ظاهری تهاجمی‌تر دارد.

چراغ‌های ال‌ای‌دی جدید، جایگزین چراغ‌های ذوزنقه‌ای شکل جلو و چراغ‌های جلوی نورافکنی HID شده‌اند.

 

 

مدل ۲۰۱۸ ال‌اس به لطف بزرگ‌تر شدن فاصله دو محور، هود پایینی، صندوق‌عقب و ارتفاع کلی، درازتر شده و به زمین نزدیک‌تر است. مدل قبلی این خودرو دارای کناره‌های پهن و چند خط روی آن‌ها بود؛ اما در مدل جدید، قسمت جلوی خودرو خاص‌تر است، روی چرخ‌های عقب گلگیر وجود دارد، درها دارای انحناهایی در لبه هستند و یک خط بدنه در قسمت پایین خودرو وجود دارد که از سپر جلو تا چرخ‌های عقب کشیده شده است.

درب صندوق‌عقب برجسته‌تر است و بالاتر از پنل‌های بخش عقب قرار دارد. همچنین چراغ‌های عقب باریک‌تر شده‌اند. نوار کرومی روی درب صندوق‌عقب دورتادور قسمت داخلی چراغ‌های عقب را نیز می‌پوشاند. همچنین یک نوار کرومی جدید زیر چراغ‌های عقب وجود دارد. نوک لوله‌های اگزوز به شکل ذوزنقه طراحی شده است.

 

 

در داخل این خودرو، بخشی که ابزارهای سنجش را نشان می‌دهد، از یک ابزار سنجش بزرگ در وسط بهره می‌برد و در دو سوی آن دو ابزار سنجش کوچک قرار دارد. در قسمت میانی داشبورد یک صفحه‌نمایش بزرگ نیز تعبیه شده است. ساعت داشبورد به قسمت کنار صفحه‌نمایش انتقال پیدا کرده و دریچه‌های هوای مرکزی با طراحی داشبورد ادغام شده‌اند.

 

برگرفته از
motortrend
لینک کوتاه