کنترل بازی‌های کامپیوتری با اندروید

نویسنده:

۰۹:۴۶:۴۹

از بازی‌های کامپیوتری و استفاده از ماوس و کیبورد نفرت دارید اما نمی‌خواهید پول اضافی بابت خرید کنترل‌های دیگر هزینه کنید؟
خب، اگر دستگاه اندروید دارید، می‌توانید از گوشی یا تبلت به عنوان گیم‌پد یا کنترل برای بازی‌های کامپیوتر استفاده کنید. جدیدترین به‌روزرسانی برای برنامه ریموت مجازی GestureWorks Gameplay شرکت Ideum به شما امکان می‌دهد تا از گوشی یا تبلت اندروید برای انجام بازی در دستگاه ویندوز 8 خود استفاده کنید. شما می‌توانید کنترل‌های سفارشی مخصوص به خود را ایجاد کنید و جدیدترین به‌روزرسانی نیز پشتیبانی از استانداردهای گرافیکی بیشتری را فراهم می‌کند. بنابراین، شما می‌توانید با این برنامه کاربردی بازی‌های بیشتری را انجام دهید.

نسخه کامل این برنامه کاربردی 15 دلار قیمت دارد. یعنی برای استفاده از گیم‌پد مجازی کمی باید دست به جیب شوید. به نظر می‌رسد پول زیادی برای یک بازی موبایل باشد. اگر قرار نباشد همه آپدیت‌ها و پشتیبانی‌های Gameplay را دریافت کنید و نخواهید برای دیگر قطعات جانبی بازی در ویندوز پول هزینه کنید، این انتخاب هوشمندانه‌ای خواهد بود.
با این برنامه کاربردی از تبلت به عنوان گیم‌پد استفاده می‌کنید. آیا برنامه کاربردی Gameplay را بازی کرده‌اید؟ در مورد آن چه فکری می‌کنید؟ یا استفاده از تبلت و گوشی هوشمند خود را محدود به همان کاربردها و اهداف اصلی می‌کنید؟

سعیده اکبری

برگرفته از
کنترل بازی‌های کامپیوتری
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه