نسخه‌های آزمایشی پورشه باکستر و کایمن در پیست نورنبرگ…احتمالا ۴ سیلندر! +ویدیو

نویسنده:

۱۲:۰۳:۳۶

 
 البته به جز اینکه تعداد زیادی ابزار تست به بدنه و بخش های مختلف آن متصل شده اند. همچنین راننده چندان مشهوری هم پشت فرمان آن نیست که بتواند این عکس را مهم جلوه دهد. هرچند که با گوش دادن به ویدیوی این مطلب نکته بسیار مهمی روشن می شود: این یک پورشه کایمن معمولی با ۶ سیلندر افقی نیست!
 
ویدیوی مورد اشاره توسط فردی با نام مستعار توری کلیپز در پیست مشهور نورنبرگ هنگام آزمون نسخه های آزمایشی یا پروتوتایپ پورشه باکستر و کایمن ضبط شده است.  و به جز صحبتهای روی فیلم و البته صدای غیرمعمول و متفاوت اگزوز این اتومبیل ها نسبت به نسخه های موجود در بازار، نمی توان موضوع خاص دیگری را در آن یافت.
 
اما در این میان یک نکته بسیار جذاب وجود دارد. قبل از این شایعات فراوانی درباره تولید نسخه های ارزان قیمت تر با ۴ سیلندر افقی خودروهای پورشه به گوش می رسید. و اکنون به نظر می رسد که این ایده به واقعیت تبدیل شده و پورشه در حال تست غولهای خود با موتوری کوچکتر است.
 
البته پورشه هنوز تن به افشای اطلاعات و یا تایید تولید چنین نسخه ای نداده است. و در پاسخ به سوالات خبرنگاران تنها به این نکته اکتفا کرده که تحقیق و توسعه در پورشه همیشه حرکتی پویا و رو به جلو بوده است. و شرکت اکنون در دوران بسیار جذابی به سر می برد.
 
آیا قرار است در کنار سابارو  قدرتمند ۴ سیلندر با موتور ۲.۵ لیتری توربو شارژ، شاهد ظهور نسل جدیدی از پورشه ها با سیلندر و قیمت کمتر باشیم؟ اندکی زمان برای تایید این نظریه لازم است.

 
برگرفته از
پورشه باکستر و کایمن
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه