یک سه‌چرخه عجیب‌وغریب

نویسنده:

۱۲:۰۰:۵۹

این سه‌چرخه عجیب با برخورداری از ظاهر یک خودروی کانسپت دهه‌ ۸۰ و موتور یک موتورسیکلت هوندا، جذابیت خاصی دارد.

شما وسایل نقلیه‌ای مانند سه‌چرخه مورگان و پولاریس اسلینگ‌شات را هر روز نمی‌بینید. این‌ها سومین یا چهارمین خودروهای مالکانشان هستند که در بهترین حالت تنها چند بار در سال رانده می‌شوند. به همین دلیل تقریباً هیچ‌وقت آن‌ها را در سطح خیابان‌ها نمی‌بینید.

ترای-مگنوم بر اساس موتورسیکلت گولدن وینگ هوندا طراحی شده که به شکل دو سرنشینه تبدیل شده است و یک سه‌چرخه خودرو مانند است. این سه‌چرخه تحت عنوان موتورسیکلت ثبت شده است. قسمت جلویی آن مانند فولکس‌واگن بیتل است و طراحی مثلثی شکلی دارد. این سه‌چرخه همانند یک خودروی مفهومی دارای شیشه جلویی باز شونده و لولایی است.

 

 

طبق گفته وب‌سایت ترای-مگنوم، وزن کل این سه‌چرخه تنها ۵۴۵ کیلوگرم است و توان ۹۴ اسب بخار را توسط یک موتور گولدن وینگ GL1200، متعلق به سال ۱۹۸۴ تولید می‌کند.

این مدل که در ایالت ویرجینیای آمریکا برای فروش گذاشته شده است، نه دنده عقب دارد، نه بخاری و نه سیستم تهویه. ولی چیزی که دارد این است که می‌توانید با آن در خیابان‌های شهر رانندگی کنید تا همه برای گرفتن عکس از آن دوربین خود را دربیاورند.

اگر دوست دارید با یک خودروی منحصربه‌فرد رانندگی کنید، این سه‌چرخه را به شما پیشنهاد می‌کنیم. می‌توانید این خودرو را از سایت ebay با قیمت پیشنهادی ۲۰۲۵ دلار خریداری کنید.

 

برگرفته از
popularmechanics
لینک کوتاه