خودروی اسباب‌بازی رولزرویس

نویسنده:

۱۰:۰۸:۵۰

خودروی الکتریکی مخصوص کودکان با نام SRH ساخت شرکت رولزرویس که با باتری کار می‌کند، به بیمارستان ریچارد واقع در شهر چیچستر انگلستان اهدا شد.

 رولزرویس خودروی جدید خود را رونمایی کرد، اما به نظر نمی‌رسد که این مدل جدید از نمایشگاه‌های لوکس سرتاسر جهان سر دربیاورد، چراکه این خودرو برای کودکان یک بیمارستان نزدیک مرکز این شرکت در سوسکس غربی طراحی شده است.

رولزرویس SRH یک خودروی مجهز به باتری و تک‌سرنشین است که توسط مهندسین رولزرویس و تیم تولید این شرکت طراحی شده است. نزدیک به ۴۰۰ ساعت زمان برای طراحی دو رنگ این خودرو صرف شده است. این رنگ‌آمیزی شامل ترکیبی از رنگ‌های ویژه رولزرویس، سفید آندلسی و آبی سالاماکایی همراه با تودوزی‌های قرمز جیمز اس تی است.

این خودرو به واحد کودکان بیمارستان ریچارد واقع در شهر چیچستر اهدا شد. بیمارستان، راهروهای خود را با تابلوهای راهنمایی و رانندگی نشانه‌گذاری کرده است و اجازه می‌دهد که بیماران رولزرویس SRH را از بخش تا سالن آمفی‌تئاتر برانند تا استرس پیش از عمل را کاهش دهند. SRH می‌تواند تا سرعت ۱۶ کیلومتر بر ساعت حرکت کند، اما می‌توان سرعت آن را با توجه به سن و مهارت راننده تا سرعت ۶ کیلومتر بر ساعت محدود کرد.

دو تن از این کودکان این خودرو را در خط تولید رولزرویس واقع در گودوود راندند و آن را به تأیید رساندند. این روند معمولاً تنها توسط مدیرعامل رولزرویس، به منظور تأیید مدل‌های جدید اتفاق می‌افتد.

وی می‌گوید: «ما عضو مفتخری از اجتماع اینجا، سوسکس غربی هستیم، امیدواریم که رولزرویس SRH در راستای کاهش استرس افراد جوان در طول دوره درمانشان خدمت‌رسانی کند».

ماریانا گریفیتس، رئیس بنیاد بیمارستان‌های NHS در سوسکس غربی گفت: «می‌خواهم از صمیم قلب از شرکت رولزرویس موتور و تیم کوچکی که داوطلبانه بسیاری از وقت خود را برای حمایت از بیمارستان ریچارد و کودکانی که برای ما مهم هستند، اختصاص دادند، تشکر کنم».

 

برگرفته از
autoexpress
لینک کوتاه

دیدگاه