ال‌جی G6؛ بهترین تلفن هوشمند کنگره جهانی موبایل ۲۰۱۷

نویسنده:

۱۲:۵۵:۲۳

تلفن هوشمند جدید و پیشگام ال‌جی برای طراحی نوین و خیره‌کننده‌اش که در یک دست به راحتی جای می‌گیرد ۳۱ جایزه از نمایشگاه MWC 2017 دریافت کرد.‌

ال‌جی از سوی رسانه‌ها و عناوین متعدد بین‌المللی که در نمایشگاه کنگره جهانی موبایل ۲۰۱۷ شرکت کردند ۳۱ جایزه در غرفه خود دریافت کرد. ال‌جی G6 نشان داد که این شرکت طلایه‌دار عصر ارتباطات موبایل و پیشگام در تقاضای مشتریان است. در صدر این افتخارات برتر، رسانه‌هایی چون Wired، Android Authority، Digital Trends، PCMag و TechRadar ال‌جی G6 را مفتخر به عنوان “بهترین تلفن هوشمند در کنگره جهانی موبایل ۲۰۱۷” کردند.

جانو چو، رئیس شرکت ارتباطات موبایل ال‌جی الکترونیکس، گفت: «مشتریان  نه تنها عاشق نمایشگر بزرگ هستند بلکه دوست دارند تلفن همراهشان در یک دست به راحتی جای گیرد. ال‌جی G6 این نیاز مشتریان را برطرف می‌کند و در نسل جدید طراحی تلفن هوشمند و تجربه کاربری طلایه‌دار است. لبه‌های باریک و طراحی هاهنگ و یکدست در ال‌جی G6 از جنس آلومینیوم و شیشه بسیار هیجان‌انگیز و جذاب است.»

ال‌جی، قبل از برگزاری مراسم کنگره جهانی موبایل، از G6 در حضور بیش از ۱۴۰۰ نفر از حرفه‌ای‌های فناوری پرده‌برداری کرد و بسیار مورد تحسین قرار گرفت. ال‌جی G6 از ارگونومیک عالی، طراحی کمینه‌گرا و قابلیت اطمینان بالایی برخوردار است. این تلفن هوشمند مجهز به نمایشگر بزرگ و تجربه مشاهده غوطه‌ورکننده‌ای با نسبت تصویر ۱۸:۹ در ابعاد ۵٫۷ اینچ از نوعFullVision  است. به دلیل برخورداری از صفحه‌نمایشی با نسبت تصویر منحصربه‌فرد و بدنه کوچک‌تر، مشتریان می‌توانند به راحتی از G6 با یک دست استفاده کنند. دوربین‌های ۱۳ مگاپیکسل در پشت نماها را با لنزهایی که زاویه گسترده و استاندارد دارند ثبت می‌کند. همچنین، این تلفن هوشمند از آزمایشاتی با بالاترین استانداردهای قابلیت اطمینان و دوام سربلند بیرون آمده و با موفقیت پا به عرضه رقابت گذاشته است.

کنگره جهانی موبایل ۲۰۱۷ یا MWC 2017 بزرگترین نمایشگاه در صنعت تلفن همره دنیاست که حدود ۱۰۰ هزار بازدیدکننده دارد. از بالاترین افتخارات ال‌جی G6 در این نمایشگاه می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

Wired

Coolest of MWC – LG G6

Digital Trends

Top Tech of MWC 2017 – LG G6

Slashgear

Editors’ Choice – LG G6

PCMag

Best of MWC 2017 – LG G6

TechRadar

Best in Show – LG G6

Best Smartphone – LG G6

Readers’ Choice – LG G6

Android Central

Best Design – LG G6

Best of MWC 2017 – LG G6

Android Authority

Best of MWC 2017 – LG G6

Ubergizmo

Best of MWC 2017 – LG G6

Tom’s Guide

Best of MWC 2017 – LG G6

Mobile Geeks

Best of MWC 2017 – LG G6

T3

Best Phone – LG G6

ComputerBild

Best Product: Smartphone – LG G6

AndroidPIT

Best Android Phone – LG G6

Chip Chick

Top Pick of MWC 2017 – LG G6

Expert Reviews

Best of MWC 2017 – LG G6

Android Headlines

Best of MWC 2017 – LG G6

Tech Advisor

Top Picks – LG G6

Pisapapeles

Best in Show – LG G6

Readers’ Choice – LG G6

Fone Arena

Best Smartphone of MWC 2017 – LG G6

PhoneScoop

Best of MWC 2017 – LG G6

برگرفته از
LG
لینک کوتاه

دیدگاه