« Abbey Road» چهل‌ و پنجمین سالگردش را جشن می‌گیرد

نویسنده:

۰۹:۱۹:۵۸

مقامات محلی در نظر دارد با استفاده از شخصی که تابلوی "ایست" را در دست دارد ماشین‌ها را برای عبور طرفداران این گروه نگه دارد و برای کمک به تنظیم جریان عبور اتومبیل‌های در حال گذر از آن استفاده کند، تا کمی وقفه در حرکت آن‌ها صورت گیرد.
طرفداران این گروه اغلب این خیابان را مسدود می‌کنند و منجر به ترافیک می‌شوند، تا صحنه روی جلد آلبوم سال 1969 آن‌ها را که در حال عبور از خیابان بودند را باسازی کنند یا در کنار استودیوی آن‌ها عکاسی کنند.
"لیندزی هال" (Lindsey Hall) عضو منتخب شورای وست مینستر می‌گوید: "این یک منطقه مسکونی است و گنجایش دریافت هزاران و هزاران نفر مردم از مناطق مختلف را ندارد. اتوبوس‌های بزرگ اغلب در نزدیکی محل خط‌‌ کشی‌های عابر پیاده پارک ‌می‌کنند و به علائم راهنمایی و رانندگی مخصوص "پارک ممنوع" بی‌اعتنا هستند. مردم نیز برای عکس گرفتن ایجاد ترافیک می‌کنند و این کار گاهی خطرناک نیز می‌شود. مسلم است که ما قصد از بین بردن خاطرات و میراث موسیقی خود را نداریم، بلکه به آن افتخار هم می‌کنیم. یک آقا یا خانم با لباس یونیفرم مخصوص می‌تواند کمی باعث ایجاد امنیت در آن منطقه شود."
ستاره بیتلز "جان لنون" ( John Lennon) در سال ۱۹۸۰ آلبوم جدیدش «فانتزی دو» را منتشر کرد، اما سه هفته پس از انتشار این  آلبوم، به ضرب گلوله به قتل رسید.

یاسمن فراهانی فرد

برگرفته از
Abbey Road
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه