همه عاشق «لاک‌پشت‌های نینجا» هستند

نویسنده:

۰۳:۵۰:۵۹

ساخت قسمتی از مجموعه لاک‌پشت‌های نینجا به نام "Teenage Mutant Ninja Turtles" در اولین هفنه فروش خود، 65 میلیون دلار در ایالات متحده و 97.3 میلیون دلار در سطح جهانی فروش داشته است. این فروش باعث شد تا کمپانی Paramount به سرعت آغاز ساخت قسمتی دیگر از آن را برای سوم ژوئن  2016 برنامه ریزی و اعلام کند.
فیلم لاک‌پشت‌های نینجا در این هفته، به راحتی در بالاترین نقطه جدول کشور خود صعود کرد که در مقابل فیلم ماه آگوست Guardians of the Galaxy قرار می‌گیرد.
این فیلم به کارگردانی Jonathan Liebesman و بازی  Will Arnett ، Megan Fox و William Fichtner ساخته شده است؛ در فیلم می‌بیند که چهار قهرمان لاک پشت در حال ظهور از فاضلاب شهر نیویورک، برای نجات شهر از شر شیطان به پا خواسته‌اند.
مدیر اجرایی Paramount می‌گوید "ما احساس می‌کردیم یک مسئولیت بزرگ بر گردن ماست، زیرا می‌خواستیم تا از رضایت مخاطبان برای تجربه همه‌ی آن چیز که در مورد لاک پشت‌ها دوست دارند، اطمینان حاصل کنیم؛ در حالی که آن‌چه که برای دیدن آن به سینما می‌روند فیلم جدیدی هم باشد و پیش از این هرگز آن را ندیده باشند. نتیجه‌ی آن چیزی شد بیش از حد انتظارها و پاسخی که ما از فیلم گرفتیم فراتر از تصور ما بود، و آن لذت و شوقی برای ادامه بر روی داستان به ما داد تا قسمتی دیگر را آغاز کنیم."
یاسمن فراهانی فرد
برگرفته از
لاک‌پشت‌های نینجا
لینک کوتاه
برچسب ها