ب‌ام‌و آی ۸ ایرانی

نویسنده:

۱۱:۲۲:۳۱

همان‌طور که می‌دانید تقلید بی‌ریاترین حالت چاپلوسی است. یک راننده ایرانی نیز با تقلید از ب‌ام‌و  سعی کرده خودروی خود را که احتمالاً پراید است، به یک ب‌ام‌و  آی ۸ تبدیل کند.

با این که دقیقاً نمی‌دانیم این خودرو چیست، ولی کاملاً واضح است که طراحی آن از ب‌ام‌و  آی ۸ الهام گرفته شده است. در این خودرو سبک طراحی پیشرفته آلمانی با یک سدان جعبه مانند ترکیب شده است.

 

 

احتمالاً چشم‌نوازترین بخش آی ۸ پهلوهای پشتی و طراحی چراغ‌های عقب آن است که بخش انتهایی خودرو را توسط خطوطی که از سقف به سمت پایین کشیده شده است، یکپارچهسازی کرده است. این ویژگیها از برجسته‌ترین بخش‌های خودرو کانسپت آی ۸ بودند که در کمال تعجب، در آی ۸ تولیدی نیز به کار گرفته شدند.

این طرفدار ایرانی آی ۸ تلاش کرده است این ظاهر را توسط بخش‌های سفیدی که از دو طرف شیشه پشتی خودرو پایین آمده‌اند و در بالای درب صندوق به صورت معلق قرار گرفته‌اند و از آنجا به صورت منحنی به سمت پایه سپر رفته‌اند، شبیه‌سازی کند. علاوه بر این، در بخش دیگری نیز از آی ۸ الهام گرفته شده است؛ به نحوی که بخش سفیدرنگی در عقب به جای پشت آی ۸ قرار گرفته و باعث ایجاد یک پورشه ۹۱۱ شده است.

برگرفته از
carscoops
لینک کوتاه

دیدگاه