خبر خوب برای طرفداران استودیو گیبلی

نویسنده:

۰۱:۴۳:۲۳

موجی از اخبار گسترده در هفته گذشته از بسته شدن خانه انیمیشن، استودیو گیبلی نقل قول می‌کردند. اما طی اظهارات "توشیو سوزوکی" ((Toshio Suzuki این بیانات روشن شد؛ سوزوکی بیان کرد که این استودیو فقط برای مدتی استراحت خواهد کرد و کمپانی هنوز برنامه‌ای برای بعد از اتمام ساخت housecleaning" " و " "restructuring ندارد، با این حال تصمیمی هم برای بسته شدن ندارد. سوزوکی کمی در ابهام ذکر می‌کند:
"در حال حاضر ما در حال تغییر رویه همیشگی خود برای ساخت انیمیشن هستیم، ما قصد داریم یک استودیوی رویایی بسازیم؛ آن‌چه که در خور ما باشد و آن‌چه مناسب ما نباشد نمی‌سازیم. ما تا کنون تا حدی قادر به تحقق بخشیدن آن بوده‌ایم و از این بابت بسیار خوشحال هستیم. اما در حال حاضر ما در نقطه‌ای هستیم که در آن باید در مورد آن‌چه که در آینده باید انجام دهیم فکر کنیم."
و حتی اخبار خوبی هم برای طرفداران هایائو میازاکی (Hayao Miyazaki) وجود دارد، سوزوکی می‌گوید میازاکی به تازگی بعد از ساخت " The Wind Rises" بازنشستگی خود را اعلام کرده بود، اما ممکن است هنوز هم آثاری برای ساخت داشته باشد، هرچند ممکن است کوتاه باشد. در هر صورت حداقل برای طرفداران این استودیو انیمیشن سازی جای خوشحالی دارد که گیبلی جایی نخواهد رفت و هنوز هم به کار خود ادامه خواهد داد.

یاسمن فراهانی فرد

برگرفته از
استودیو گیبلی
لینک کوتاه
برچسب ها